Baneris/Lietuvių

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
LietuviųIcon-Lithuania.png



Dead citizen.png
Dead citizen

Baneris

27 Message  · Wiki

Citizen2031228.png
Society
Nationality Flag-Lithuania.jpg eRepublikan
Date of birth 13.10.2009
Date of death 2011
Residence Lithuanian Highland
Sex Male
Newspaper Aukstaitija

Flag-Lithuania.jpg eLietuvos pilietis, gimė 2009 spalio 13 dieną, Aukštaitijoje (Lithuanian Highland). Paprastas filosofas, patriotas, ilgametis politikas - liberalas, humanistas, visuomenininkas, laikraščio "Aukštaitija" redaktorius. Taip pat puikus Photoshop'eris.

 Žinau, kad nieko nežinau 
(Sokratas)
 Kritikuoti nežinant - baisiau už kvailio žodžius 
(Baneris)

Politinė karjera

Politikas Baneris

Pirmieji žingsniai į politiką

Pirmąjį mėnesį buvo ramus gyvenimo stebėtojas ir paprastas darbininkas. Pirmasis link politinės karjeros žingsnis - įstojimas į Lietuviu Nacionalistu Partija (toliau - LNP). Po mažos išorinės kritikos dėl partijos neveiklumo, trumpam pasitraukė iš partijos veiklos, bet vėliau prisijungė prie LNP ir netrukus pasirodė spaudoje pirmasis pristatymas į eLietuvos seimą. 2009 Lapkričio seimo rinkimuose iškovojo mandatą. Taip pat laimi ir gruodžio mėnesio rinkimus.

Nuopolis, skandalas LNP partijoje ir naujas žingsnis Gerovės Sąjungoje

Tuo metu valstybės gyvenime kylo skandalai bei kivirčai tarp cawx ir manteliuks. Šiuose kivirčuose palaikė manteliuks poziciją, santykiai su cawx pradėjo nykti. Vėliau už savo mintys ir priešiškumą buvo išmestas iš partijos. Po trumpos pertraukos įstojo į LNP oponentės partiją Geroves Sajunga (toliau - GS). 2010 Sausio seimo rinkimuose nelaimi dėl kritusio populiarumo, kuriam darė įtaką kivirčai su cawx, bet nenuleidžia rankų ir bando kituose rinkimuose. Į seimą patenka, laimėdamas vasario rinkimuose, bet jau iš Geroves Sajunga partijos.

Grįžimas į politinę areną kitaip !

Politologijos studijų logotipas (Autorius - Baneris)

Du mėnesius buvo neaktyvus politiniame gyvenime ir nebuvo išrinktas į seimą. Didžiausią dėmesį skyrė eLietuvos universitetui (eLU), buvo Politologijos skyriaus dėstytojas ir sukūrė gražiuosius universiteto logotipus. Pasitraukius rektoriui Xerta, vietoj jo rektoriaus kėdę užėmė Baneris ir kardinaliai pakeitė universiteto veidą ir pasak Xertos universiteto "tapetus": patobulintas studentų priėmimo sistema, sukurti diplomai ir tp.


 Baneris balandį pasišauna ją gelbėti 
(Ignas Grinevicius, Gegužės mėnuo, laikraštyje "Lietuvos atgarsiai")
Gerovės sąjungos logotipas (Autorius - Baneris)

Po dviejų mėnesių, matydamas sunkią partijos būklę, kandidatuoja balandžio mėnesį į partijos prezidentus ir mažu skirtumu laimi - taip grįžo į politinę areną. GS partija buvo reorganizuota: sukurtas struktūrinis, finansinis, ideologinis pagrindas, partijos veidas (simbolis - gervė), įgavo politinio svorio bei buvo ugdomi nauji lyderiai. Taip partija įgavo antrą kvėpavimą ir veikė iki eLenkijos invazijos, kuri panaikino partijos teismą keliems partijos nariams už vagystę bei kitų partijų interesų vykdymą.

Tolimesni politikos laiptai

Būdamas GS partijos prezidentu atliko eksperimentą gegužės mėnesį populiarumui patikrinti - kandidatavo Sudovia regione. Rezultatas - asmeninis rekordas (23 balsai). Taip pat tapo prezidentų Akello ir Ignas Grinevicius patarėju vyriausybėje, dirbo dvi kadencijas. Po dviejų nepatekimų į seimą, laimi rugpjūčio mėnesio rinkimuose.

Rugsėjo įvykiai - krachas eLietuvos politinei arenai

Lietuvos liberalų partijos logotipas (Autorius - Ignas Grinevičius)

2010 Rugsėjo mėnesį įvyko eLenkijos invazija į eLietuvą. Jos padariniai jaučiami iki šiol - nusavintos partijų būstinės (tapo lenkų partijomis), todėl atgaivinti partiją reikėjo pinigų, o Geroves Sajunga karo metu išnaudojo savo visus finansinius išteklius valstybės gynybai ir pralaimėjus karui partija liko be pinigų partijos atkūrimui. Tuometinis partijos lyderis Baneris pradėjo derybas su Liberaldemokratų partijos vadovu Ignu Grinevičiumi, o jos rezultatas - dviejų partijų junginys "Lietuvos liberalu partija" (toliau - LLP). Partijos junginys iš karto tapo vienas galingiausių iš partijų trejetuko, propaguojanti liberalizmą ir jungianti įvairių krypčių liberalizmą.

Spalio mėnesio seimo rinkimuose laimi mandatą ir šį sykį kaip LLP narys. Taip pat laimi gruodžio ir 2011 metų sausio seimo mėnesių rinkimus. Pradėjo dirbti ambasadoriumi Kipre.

Prezidentavimas

Prezidentas Baneris

Lapkričio mėnesį LLP iškeltas kandidatas į prezidentus. Priešrinkiminiu metu buvo pradėtos derybos dėl Solidarumas (toliau - SOL) rėmimo, bet derybos nedavė vaisių, o dėl eRepublik problemų kandidatas tapo linksmas - toks sprendimas tapo savotiška "meškos paslauga" Baneriui. Todėl rinkimuose dalyvavo Raigirdas (LNP kandidatas), linksmas (SOL kandidatas). Rinkimų metu aršios kovos vyko tarp Banerio ir Raigirdo, bet pastarasis laimėjo prezidento rinkimus.

Lapkričio pabaigoje valstybės politiniame gyvenime įvyko netikėtas posūkis - motyvuotas straipsnis apie prezidento Raigirdo pažadų netesėjimą ir ciucy paskelbta apkalta. Po įvykusios apkaltos laikinuoju prezidentu tapo Baneris, laimėjęs rinkimuose antrą vietą. Prezidentavo neilgą laikotarpį, kuris labai ryškiai sumažino populiarumą dėl "nesuteikusio karo tautai". Argumentai - valstybės nepasiruošimas karui, administratorių žadėti atnaujinimai su Natural Enemy. Todėl prieš tautos valią atliko savo pareigą eLietuvai.

Koalicija su SOL

Sausio mėnesį buvo pradėtos derybos dėl koalicijos, kuriame dalyvavo LLP frakcijos (po sausio seimo rinkimų, Baneris sukūrė LLP frakciją) seniūnas Edgar Simeone ir jo patarėjas Baneris. Rezultatas teigiamas - buvo padėti pagrindai bendradarbiavimui, tikrajai politikai. Jos rezultatą puikiai išryškina 2011 vasario prezidento rinkimai, kuriame LLP remiamas ir SOL iškeltas kandidatas 1shakalas1 laimi.

Pirmoji kario duona

V1 laikais, būdamas seimo nariu, priklausė seimo narių gynybinei grupei. Po Suomijos ir Estų karo, nebūdamas seimo nariu, pasitraukė iš kariuomenės bei tapo laisvu kariu - patriotu. Kariavo ir padėjo valstybei sunkiausiais karo momentais kiek tik galėjo.

eRepublik V2 karo modulis

Banerio V2 nuosavas malūnsparnis "Dangaus Vanagas"

Atsiradus naujam karo moduliui, kuriame buvo galima išsirinkti vieną iš keturių karinių "skilų", tad pasirinko piloto, o nuosavą malūnsparnį pavadino "Dangaus Vanagas" vardu. Kovojo neilgai ir nepatyrė didesnių laimėjimų karuose.

Administratorių naujovėmis pasinaudojo eLenkija - rugsėjo mėnuo

2010 Rugsėjo mėnuo - permainų mėnuo. Administratoriai gražino į "1,5V" karo modulį ir po pakeitimų netrukus užpuolė eLenkija. Jos metu vyko įnirtingas karas kol liko vienintelis eLietuvos regionas - Aukštaitija (Lithuanian Highland). Jos gynyba nedavė teigiamų rezultatų ir visa valstybė atsidūrė po eLenkijos vėliava.

Toliau vyko partizaninis karas - politiniu, kariniu, ekonominiu, socialiniu požiūriu. Jos metu Baneris įstojo į Lietuvos Kariuomenę siekdamas efektyviau išnaudoti savo karinę galią bei tapo partizanu. Po ilgų, varginančių kovų buvo pasiekta nepriklausomybės pergalė ir atsikratė lenkų jungo.

Tarnavimas kariuomenėje

A - 1 būrio asmeninis avataras

Šiuo metu tarnauja Lietuvos Kariuomenėje, Aktyvus - 1 būrio karys. Antras pagal laipsnį būrys, o pirmoje "Geležinis Vilkas" (toliau - GV).


Laikraščio "Aukštaitija" redaktorius

Garsusis Baby Boom plakatas (Autorius - Baneris)

Redaktoriaus pradžia

Laikraštis buvo įkurtas Spalio mėnesį, eLietuvos 200 gyvavimo dienų sukakčiai paminėti. Pirmasis laikraščio pavadinimas buvo eTėvynė, o pirmieji straipsniai apie spalvų, avatarų reikšmes, šifravimą ir kt. Pavadinimas neprilipo ir laikraštis neturėjo sielos, todėl buvo didelė pavadinimo dilema - koks turėtų būti geras, rimtas pavadinimas?

Laikraščio "Aukštaitija" logotipas (Autorius - Baneris)

Įkvepiantis pavadinimas

Viskas įvyko tada, kai truko Q5 ligoninės Lithuanian Highland regione, kuriame gyveno. Todėl pradėjo kovoti už ligoninės pastatimą ir tai buvo įkvėpimas laikraščio pavadinimui - "Aukštaitija". Nuo to momento laikraštis įgavo sielą ir potencialą.

Buvo parašyti populiarus straipsniai tokie, kaip Baby Boom sukėlimo straipsnis, kurio metu buvo sukurtas BB garsusis plakatas, kurį atsimena iki šiol, vertimai apie administratorių naujoves, veikalas "Lana realybėje" ir kt.

Laikraščio apipavidalinimas ir atrakcijos

Po ilgo tarpo, atradus laikraščio simbolį - kviečių varpa, buvo sukurtas simbolis bei baneriai. Straipsniai tobulėja bei rengiamos atrakcijos: "Išlikimas - Javos sala" ar laikraščio serialas "Juodoji Valdžia".

Apdovanojimai

Icon achievement Hard Worker on.gif Darbštuolis (x13) Icon achievement Super Soldier on.gif Elitinis karys (x13)
Icon achievement Congress Member on.gif Seimo narys (x11)
Aukštaitija
Icon achievement Party President on.gif Partijos prezidentas (x3)
Geroves Sajunga (GS)
Icon achievement Battle Hero on.gif Battle hero (x3)
Icon achievement Society Builder on.gif Society Builder (x1)
Icon achievement True Patriot on.gif True Patriot (x5)
Icon achievement Phoenix on.gif Aljanso Phoenix narys (x1)
Lithuania
Icon achievement PEACE on.gif Aljanso PEACE narys (x1)
Lithuania