Caroline au Marymont/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
PolskiIcon-Poland.pngDead citizen.png
Dead citizen

Caroline au Marymont

44 Message  · Wiki

Citizen1165712.jpg
eRepublik Ambassador
Społeczność
Nationality Flag-Germany.jpg eRepublikan
Date of birth 19ego września 2008
Date of death 10ego września 2012
Residence Saarland, Germany
Sex Kobieta
Married to Detharon
(11ego grudnia 2010 – obecnie)
Gazeta Allo Pologne
Polityka
Congresswoman of Poland
26 November 2008 – 25 December 2008
26 December 2009 – 25 January 2010
26 May 2010 – 25 June 2010
Party president of Polska Partia Patriotyczna
15 June 2010 – 15 July 2010
President of Germany
15 July 2011 – 15 Septemnber 2011
Militaria
Rank Icon rank God of War.png God of War
Aircraft rank Airman 0.png Airman

Caroline au Marymont jest obecnie przeciętnym żołnierzem. Zaś jeśli czuje, że zachodzi taka potrzeba, pisze do swojej gazety Allo Pologne.


Początki

Caroline urodziła się 19 września 2008 roku w Paris Isle of France. W tym czasie ePolska na mapie eŚwiata była na terytorium eSzwecji. Gdy Caroline dowiedziała się, że istnieje polska kolonia w eSzwecji, postanowiła się przenieść tam. Razem ze swoją znajomą, dzięki której poznała eRepublik, brylowały na IRCu.

ePolska z powrotem na mapie eŚwiata

ePolska umówiła się z eSzwecją, że po wprowadzeniu w życie V1 eRepublik z modułem powstań, ten drugi kraj odda swoje ziemie Polakom. Zdecydowano, iż na początek będzie wyzwalane Little Poland ze względu na sentymenty do Krakowa jako dawnej stolicy realnej Polski. Na pewno niemały wpływ na to miał również fakt, że większość ówczesnych graczy eRepublik pochodziła z Krakowa lub okolic. Do dziś Little Poland jest stolicą ePolski. W powstaniu w tym regionie Caroline zrobiła dokładnie 52 damage. Gdy nadszedł czas na pierwsze wybory do Kongresu, startując z listy Partii Wolnych Ludzi, dostała się do Kongresu, mając siedem głosów.

Pierwszy avatar Caroline

Podróże dookoła świata

Gdy Caroline szukała lepiej płatnej pracy, DeJoT na IRCu zaproponował jej przeprowadzkę do Kanady w zamian za pracę w jego firmie za dobrą pensję. Zgodziła się, głównie z powodu ciekawości, jak wygląda ten eŚwiat. Dosyć szybko nawiązała nowe znajomości na kanadyjskim kanale IRC. Następnym etapem jej podróży po świecie była Litwa, gdzie jej znajomy, daniochas, założył właśnie swoją pierwszą firmę i poszukiwał pracowników.

Szalone kórliki

Około maja 2009 ePolska otworzyła wojnę z eŁotwą. Caroline zdecydowała się wrócić do kraju. Początkowo miała tam być tylko przez kilka dni w celu pomocy w działaniach wojennych, jednakże po zauważeniu w prasie polskiej ogłoszenia o rekrutacji do POGu, złożyła tam swoje podanie. Mimo stosunkowo niskiego skillu i niskiej siły, została przyjęta. Wtedy też zaczął się okres stabilizacji jej eŻycia.

Potem...

Avatar Caroline przed wyjazdem do eNiemiec

Po przyjęciu do POGu, życie Caroline stało się bardziej interesujące. Wywołała ona nawet jeden raz powstanie w Iranie! Po jakimś czasie zaproponowano jej stanowisko w zarządzie PPP. Zgodziwszy się, wstąpiła do partii i wróciła na scenę polityczną ePolski. W grudniu 2009 po raz drugi wystartowała w wyborach do Kongresu i wygrała, zdobywając 31 głosów. Jednak w sylwestrową noc, gdy wróciła z przyjęcia w bardzo entuzjastycznym nastroju, postanowiła nadać parę obywatelstw. Następnego dnia prasa polska została zasypania doniesieniami o nadaniu sześciu obywatelstw najważniejszym urzędnikom dawnych eNiemiec.

I jeszcze dalej w przyszłości...

W styczniu 2011 Caroline stwierdziła, iż nie ma już dalszej ochoty na grę, więc zrezygnowała z POGu i przeszła w tryb dwuklikania. Parę dni później, głównie z ciekawości, złożyła podanie do GROMu. Niestety, zostało ono odrzucone. W końcu zaś nasza bohaterka zawędrowała do PMTF, gdzie została na nieco dłużej. Jednak po jakimś czasie stwierdziła, że jej to wciąż nie bawi, siadła i się zastanowiła. A potem podjęła decyzję o przeprowadzce do eNiemiec, co zmieniło jej eŻycie w taki sposób, że ani się obejrzała, a już była z powrotem uzależniona od eRepublik. Obecnie Caroline walczy z ramienia Germany Elite Forces i raczej się to nie zmieni.