doco11

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.pngDead citizen.png
Dead citizen

doco11

40 Message  · Wiki

Citizen4788242.jpg
Society
Nationality Flag-Slovakia.jpg eRepublikan
Date of birth 14 May 2011
Date of death 2014
Residence Icon-Slovakia.png Northern Bohemia
Sex Male
Newspaper Non-Periodical News
Politics
President of Slovakia
September 6, 2013 – October 2013
Party president of HLAS NOVACIKA - NEWBIE VOICE
October 15th, 2011 – November 15th, 2011
Congress member of Slovakia
Military
Rank Icon rank World Class Force***.png World Class Force***
Aircraft rank Airman 0.png Airman

Doco11 je hrdý obyvateľ ČeskoSlovenskej Federácie.

Economy

Doco11 si rád buduje svoju vlastnú zem. Keďže Slovakia má 80% bonus na jedlo, rozhodol sa investovať práve do tohoto priemyslu. Jeho zem má momentálne celkovú hodnotu Flag-Slovakia.jpg 450000 SKK and Icon-gold.gif 390 GOLD.

Medailu Icon achievement Hard Worker on.gif Hard Worker sa mu podarilo získať zatiaľ 16 krát.

Military

Doco11 je mladý bojovník. Svoju vojenskú kariéru začal vo vojenskej jednotke Moravsky Praporec. Najprv, ako každý iný hráč, bol len radovým členom jednotky. Po zažraní sa hlbšie do hry sa mu podarilo prepracovať sa na post Kapitána, a to v Októbri'11 a Novembri'11.

Zatiaľ sa mu podarilo získať rank Icon rank World Class Force***.png World Class Force*** a 52 krát Icon achievement Super Soldier on.gifSuper Soldier medailu.

Politika

 Nie je dôležité, aby som uspel, ale aby moji nepriatelia zlyhali. 

Politika je jedna z častí hry, ktorá ma baví najviac. Nie pre engine hry, ale pre všetku tú zábavu okolo nej. Občas sa síce stane, že človek nasere niekoho iného, ale vždy sa to dá vyriešiť.

Krátky prelet e-kariérou

Rád provokujem, flameujem a rozpútavam politické debaty či bitky.

Vojenský modul je len príjemné doplnenie času stráveného na eRepublike. Avšak musím uznať, že vždy poteší keď práve Vy otočíte múr v bitke.

Prvý mesiac - May'11

Do hry som vstúpil po pozvaní hráča Vlcko4 (zem mu buď ľahká). Po zoznámení s obrázkami som sa vrhol do zoznámenia sa s komunitou, a bol som prijatý aj do jednotky Moravsky Praporec. Politiku som začal po správe Jan Parmu, ktorý ma zavolal aj do politickej strany Moravsky Praporec. To už som sa aktívne zabával na skype a premýšlal, ktorou e-cestou sa vybrať.

Druhý mesiac - Jun'11

Jan Parma ma pretlačil až do môjho prvého obdobia v kongrese, a ja som založil svoje noviny. Na kongresovom chate som spoznal e-vysoko postavených a spriatelil sa s nimi. Neskôr však Jan Parma v strane skončil, a ja som chcel ísť ďalej.

Tretí mesiac - Jul'11

Na konci kongresového obdobia som sa rozhodol teda vstúpiť do strany HLAS - THE VOICE. Začal som opäť spoznávať nových ľudí, pribudla ďalšia skype miestnosť. Dostal som sa druhýkrát do kongresu. Dokonca ma oslovili na miesto MoI vo vláde. Kvôli RL som však prešiel do dvojkliku.

Štvrtý mesiac - Aug'11

Život bol opäť lahší a začal som klikať. Pri hre som trávil takmer všetok voľný čas. Túto dobu ma najviac bavilo písať články, a tým som teda venoval najväčšiu pozornosť. Získal som tretiu kongresovú medailu. Opäť si ma všimli vo vláde, na 6 dní som sa pridal do MoI tímu, a ďalšie obdobie som sa dostal na ministerstvo vnútra.

Piaty mesiac - Sep'11

Po úspešnej kandidatúre na predsedu strany mi k ministerskej stoličke pribudol HLASácky trón. Dal som si nejaké ciele, a tie sa mi podarilo splniť. Študovaním histórie HLAS - THE VOICE som voči HLASu precitol. Nakoniec sme vyhrali kongresové voľby, podarilo sa mi ukecať gabberattacka na prezidenta. Po nejakých slovenských roztržkách som sa rozhodol ukončiť svoje pôsobenie, tak som rezignoval a emigroval do eSlovinska. V Slovinsku som vystaval svoj land, vďaka výhodnému kurzu, získal asi stvoku nových kontaktov a čitateľov pre moje noviny.

Šiesty mesiac - Oct'11

Po dvadsiatich dňoch som to už nevydržal a vrátil sa späť do federácie. Začal som ekonomicky neskutočne prosperovať vďaka obchodu a po 5 mesiacoch a 13 dňoch hry sa zo mňa stal sponzor. V tomto čase som už bez Q5 zbraní ani nebojoval a začal som trénovať aj na platených cvičiskách. Opäť som sa dostal do vlády, ako viceminister Obrany, Informácii a Vzdelávania. Na konci mesiaca som sa dostal štvrtýkrát do kongresu.

Prevzatie VS

Keďže sa zo mňa stal už viac-násobný člen vlády, či kongresu, poznal som už väčšinu tvárí v ČSFR, rozhodol som sa spraviť niečo, čím by som dokázal zmeniť rutinu na výnimočnosť. Jedna z vecí, ktorá ma k tomuto napadla bolo prebrať najväčšiu rivalskú stranu, Vesela Strana. Po koordinácii členov materskej strany a aktivizovaní niektorých členov Veselej Strany sa mi podarilo vyhrať predsednícke voľby, a chopiť sa strany. Veľa ľudí ma za to nenávidí, no mali sme na týždeň veľa zábavy či flame-u, a komunita opäť žila.