FIST پیمان

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
فارسیIcon-Iran2.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
F.I.S.T.
Flag of F.I.S.T.
Map of F.I.S.T.
Formation May 29, 2008
Type Military Alliance
Members 5


پیمان فیست یک اتحادیه نظامی آسیایی در ایرپابلیک بود.این اتحادیه گاهی اوقات سند یا اتحادیه آسیایی هم خوانده میشد اما هیچکدام این دو درست نیستند.

تاریخچه

ایده ی یک اتحادیه آسیایی در ژانویه 2008 آغاز شد، اول با شروع مذاکرات وی، رئیس جمهور ژاپن برای اتحاد با پاکستان. در آوریل، رئیس جمهور ایزربات، رئیس جمهور ایران شروع به مذاکرات برای یک اتحادیه آسیایی کرد، و نامه هایی را به ریاست جمهوری های ترکیه، پاکستان، اندونزی و بعدا ژاپن ارسال کرد، پیمان در روز 29 می 2008 امضا شد.

انحلال

اگرچه هیچوقت به طور رسمی این اتحادیه منحل نشد، اما تمامی اعضای پیشین فیست قرارداد: منشور صلح جامعه جهانی(پیس) را در آغاز ان اتحادیه امضا کردند.در 26 آگوست 2008، فیست یک اتحادیه از بین رفته است.

اعضا

Member countries (Gold)

قراردادها

روابط با دیگر اتحادیه ها

اتحادیه مدیترانه ای

فیست دوستان زیادی در این اتحادیه داشت، برای مثال پاکستان روابط قوی با فرانسه و ایتالیا داشت و در حال ایجاد روابط با پرتقال بود، اما اسپانیا، فرمانده این اتحادیه، ترجیح میداد اتحادیه اش را از روابط با فیست دور نگه داشته و سعی میکرد تا روابط بین اتحادیه مدیترانه ای و فیست را قطع کند، در عین حال روابط با اتحاد شمالی را افزایش دهد.

اتحادیه شمالی

اگرچه نه در زمان فیست، زمانی که پاکستان و اندونزی با روسیه و آلمان متحد شدند، سوئد و نروژ به هر دو کشور قبل این اینکه بتوانند اتحادیه هایشان را رها کنند، اعلان جنگ کردند.این تنها یکی از چیز هایی بود که رقابت بین اتحادیه ها را شروع کرد، تعداد زیادی از کشور ها به اتحادیه شمالی کمک کردند و فیست را مسخره کردند و بالعکس.تعداد زیادی مشکلات بین اتحادیه شمالی و فیست را به جنگ سرد تشبیه میکنند.

اتحادیه امریکایی

برزیل یکی از متحدین فیست بود، اما نه از اعضایش زیرا موقعیت جغرافیایی مناسبی نداشت، امریکا نیز به عنوان یکی از متحدین پاکستان به شمار میامد، اما به خاطر سیاست های جنگی خارجی آمریکا(و رئیس جمهور آنها که در جنگی بر علیه پاکستان جنگید) روابط آن ها به سرعت ضعیف میشود.