Ігрові модератори

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Проект Ігровий модератор було започатковано з метою перевірки контенту, який створюється гравцями, на предмет його відовідності правилам гри і політиці надання послуг. Команда модераторів еРеспубліки - проміжна ланка між адміністрацією і гравцями. Модератори допомагають як громадянам знаходити цікавинки у грі, так і адміністрації у вирішенні ряду питань. Інформація про те, як можна стати модератором, розміщена на сторінці набір у модератори.

Історія

Перші модератори

Витоки проекту модераторів - червень 2009 року, а вже восени 2009-го командою еРеспубліки було складено перших список ігрових модераторів. Більшість з цих людей були відомими жителями еРеспубліки - колишні президенти країн, впливові члени різних громад тощо.

День GF

Main article: GF Day

В процесі набору нових гравців у модератори, команда ставала все більш ефективною. 30 червня 2010 року, в 953 день Нового Світу громадянин США і модератор спільноти, Necrosis "злив" свій логін та пароль на форумі еСША. Це стало причиною багатьох проблем, починаючи із зміни назв газет, перенесення газет на інші профілі, закінчуючи роздаванням гравцям медалей та блокування доступу до гри. Заблокували багатьох відомих гравців, діючих президентів, бета-гігантів (гравців, які починали грати з самих перших днів існування гри), відомих медіамагнатів і навіть самого Admin.

GF Day став справжнім шоком для модераторскої програми. В зв'язку з цим всі модератори були позбавлені спеціальних можливостей. Після цього почалася криза модераторського проекту - була необхідна реорганізація.

Відродження модераторскої програми

Невдовзі після Дня GF модератори спільноти були поділені на 3 групи. Модератори 1 рівня практично не мають адміністраторських повноважень, модератори 3 рівня наділені більшістю прав. Така система була створена, щоб уникнути повторення Дня GF. Коли громадянин стає модератором, він отримує 1ий рівень доступу, після успішної роботи він переходить на вищі рівні.Така система досі функціонує в межах програми.