Loyalty program/Македонски

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
This page has a direct link in eRepublik.

eRepublik link: http://www.erepublik.com/en/loyalty/programLanguages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.pngGoldПрограма
за лојалност
Gold
Бонус
Посебни
ПредметиIcon-loyalty program.png Лојалната програма е започнаао како Top Customers Program, за да се даде екстра познавање на играчите кои купуваат Голд на еРепаблик.

Минималниот услов за влез во Лојалната програма е да се има купено голд во вредност од 50 € легално преку Buy gold страната. Лојалната програма има пет левели, наречени Бронза, Сребро, Злато, Платиниум и Дијамант; секој бара повеќе купување.

Loyalty new.jpg
LP2.jpg

Лојалната програма има многу бенефиции како: непојавување на "captcha", специјални голд бонуси, посветена корисничка подршка и пристап до други специјални понуди за топ корисниците.


edit

Exclamation.png Important

Бонус Лојалните Поени се постигнуваат секогаш кога ќе се постигне нов левел. За пример, вие добивате 400 лп(лојални поени) кога ќе го достигенте сребрениот левел. Ако го изгубите сребрениот статус, но подоцна го придобиете, вие нема да добиете 400 бонус лп(лојални поени).

Лојалната програма има многу бенефиции како: непојавување на "captcha", специјални голд бонуси, посветена корисничка подршка и пристап до специјални понуди за топ корисници.