Partia Rozwoju/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
PolskiIcon-Poland.png


Partia Rozwoju

Unknown Party

General information
Country Flag-Poland.jpg Poland
Abbreviation PR
Forum link [1]
Colors Niebieskie i Białe
Political
President Hattusiles
Members 0
Congress 0 /40 seats, 0%
Orientation Center-Right
Ideology Libertarian


O nas

Partia Rozwoju jest formacją stworzoną przez użytkowników forum SkyscraperCity. To młode ugrupowanie ma na celu odświeżyć życie polityczne eRepublik, będąc kuźnią młodych talentów opierając się na merytorycznych i profesjonalnych działaniach. Odznacza się ludźmi kreatywnymi oraz kompetentnymi w swoim fachu. Nasz potencjał powinien w niedługim czasie zaprocentować wejściem do grona czołowych partii w ePolsce.

Historia

Idea Partii Rozwoju sięga grudnia 2009roku, kiedy to grupa użytkowników międzynarodowego forum SkyscraperCity.com postanowiła rozpocząć działalność polityczną w grze eRepublik.

Program polityczny


- Niskie podatki. Państwo nie może mieszać się w sferę gospodarczą. Wolność powinna istnieć do momentu, gdy nie ogranicza innej wolności.
- Informowanie obywateli o bieżących wydarzeniach w państwie, oraz działalności Kongresu i rządu. Nie może być tak, że obywatele ePolski są narażeni na brak informacji, przez co pojawia się nieufność ze strony obywateli wobec prawnie legitymizowanych władz.
- elastyczna polityka zagraniczna. Partia stawia na opłacalność sojuszu i wymagać będzie relacji partnerskich w sojuszu.
- Zasiedlanie zdobytych ziem. Partia obejmie patronat nad zdobytymi ziemiami, ułatwiając ich zagospodarowanie i zapewniając bezpieczeństwo obywatelom ePolski.


Linki

Oficjalny portal Partii Rozwoju

Wątek partyjny na forum SkyscraperCity

IRC

w budowie


Prezydenci Partii