Republikanie/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
PolskiIcon-Poland.png


Republikanie

Unknown Party

General information
Country Flag-Poland.jpg Poland
Abbreviation Republikanie
Forum link Forum
Colors Ciemno czerwony, Biały, Czarny Niebieski
Dissolution Spring 2015
Political
Congress 0 /40 seats, 0%
Orientation Center
Ideology Authoritarian

Republikanie(Republikanie) polska partia polityczna, najmłodsza wśród partii rządzących w kraju. Posiada orientację centralno autorytarną. Republikanie stawiają na młodych graczy, dlatego ich ilość dominuje w statystykach. W środowisku Republikan króluje ogólny trend wolontariatu, gdzie przez pracę na rzecz partii młodzi gracze mogą się wybić w poszczególnych jej szczeblach. Republikanie są dowodem na to, jak siła grupki ludzi może odmienić scenę polityczną w danym kraju. Po blisko 2 miesiącach partia znalazła się wśród TOP5 partii w Polsce, przez co szóstka ich przedstawicieli znalazła się na przełomie listopada/grudnia 2013 r. w kongresie. Założycielem oraz obecnym PP jest Gerald666.

Icon history.png Historia

Oficjalny zlot założycielski Republikanów odbył się 21 września 2013 r. choć rozmowy trwały już od maja 2013 r. Partię poparło część elit ND, Husarska Brać i kilku niezależnych, natomiast sama partia powstała na strukturach już istniejącego Obozu Wielkiej Polski, dzięki uprzejmości jej wielokrotnego PP matimat8. Stosując skuteczne zabiegi marketingowe w dwa miesiące od momentu powstania, Republikanie dostali się do top5 partii i wzięli udział w wyborach do kongresu. Dokonali tego dzięki pomocy zaprzyjaźnionej Husarskiej Braci i Braterstwa Polsko Węgierskiego, zdobywając 399 głosów, co dało czwarty wynik w kraju.

Icon chatroom.gif Fundatorzy partii

Icon position press director.gif O nas w grze

Na czym polega fenomen Republikan na scenie politycznej?

Jest to dosyć zgrana ekipa z kilku partii oraz military unit red.tł. grup bojowych.Wiele osób twierdzi że to rozłam betonu ND oraz próba zlepienia nowej partii klona ND na jej tzw. gruzach bądź niedobitkach.

Słyszałem również stwierdzenie, że wszystko zaczęło się po opuszczeniu ND przez Konohe. Fala goryczy przelała się i nastąpił rozłam w strukturze partii, gdzie z wielkiej dziury wyłoniła się partia Republikan.

Org Chart icon.jpg Hierarchia Partii

  • Prezydent Partii - Najbardziej odpowiedzialna osoba w partii, to on decyduje kto zostanie wybrany jako przedstawiciel partii w kongresie oraz daje poparcie,akceptacje o starania na stanowisko Prezydenta kraju.Dodatkowo przewodniczy wszystkim departamentom, oraz nadzoruje finanse partii.
  • Vice Prezydent Partii - VPP. Druga osoba w partii,to on pod nieobecność PP przejmuje stery,na ogół pomaga PP w pracy.
  • Szef Departamentu- Szef Departamentu,asystent PP nadzoruje prace na danym szczeblu partii. Dodatkowo rozdaje broń/jedzenie oraz organizuje konkursy na feedzie partii.
  • Rzecznik Partii - etykieta partii na zewnątrz jedno z najbardziej odpowiedzialnych stanowisk.Odpowiedzialny jest za wizerunek partii oraz relacje na szczeblu medialnym. Jest on oficjalnym głosem partii.
  • Dyrektor Departamenu - Dyrektor Departamentu, jedna z ważniejszych osób w partii,odpowiedzialny jest za dopilnowanie poprawnie wypełnionych arkuszy związanych z kandydaturą do kongresu.Również to on wysyła wiadomości do członków partii, o terminie wyborów.

Icon - Congress.jpg Reprezentacji Partii w Kongresie

2013
Listopad Grudzień
Storki
Alvarovip008
CaveoPoland
Quox
BadBoyPL
Gerald666

Icon position country president.gif Prezydenci z Partii Republikan

Nie ma jeszcze .

Icon position party president.gif Lista Prezesów Partii

Name Image Time Served
Gerald666 Citizen5363387 v3.png Październik 2013 - Grudzień 2013

Icon position press director.gif Oficjalna Gazeta Partii

Bio Button.jpg Linki