Rising:Main Page/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
EestiIcon-Estonia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
日本語Icon-Japan.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
NorskIcon-Norway.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Erepublik-rising-logo.jpg

Ta strona została zachowana jako informacje historyczne z Rising.
Dane te są nieaktualne i nie powinny być używane w obecnej grze.


Erepublik wiki polska portal.jpg

Kliknij którąkolwiek z kategorii, aby dowiedzieć się co nieco o eRepublik. Alfabetyczny spis wszystkich artykułów w naszym języku znajdziesz tutaj.
Jeśli masz smykałkę do tłumaczenia lub pomysły na nowe artykuły - czuj się upoważniony do rozwijania polskiej eWiki. Oczywiście, z umiarem ;-)
Obecnie w tej wiki mamy 24,209 artykułów.    
Nowinki
Latest News
   
Czy wiesz że...
...Chorwacja była niegdyś najlepszym sojusznikiem Polski ?
   
Wybrany artykuł
Baby Boom to duży napływ młodych graczy w krótkim czasie spowodowany reklamą na różnych forach, stronach internetowych typu demotywatory, komixxy itp. Baby Boom najczęściej występuje w jednym kraju. Za BB zwykle odpowiedzialni są aktywni gracze.
   
Wybrana biografia
Citizen2199716.jpg

Pyc!o - urodzony 22 listopada 2009 roku (733 dzień erepublik). Swoją drogę w eŚwiecie rozpoczął w Oddziale Niezależnej Polski aka Szopy. Był wtedy niedoświadczonym graczem i po 2 tygodniach opuścił bojówkę, przechodząc na dwuklika. Do aktywnej gry powrócił w maju, zakładając gazetkę pod nazwą: Szkoda gadać oraz dołączył do oddziału Perun, który stacjonował wtedy na Słowacji. W tamtym czasie odbył się jego pierwszy start do słowackiego kongresu, lecz nie udało mu się. Znudzony nudnym eŻyciem na Słowacji, postanowił powrócić do ePolski, gdzie dołączył do Niezależnej Polski. Po 2 tygodniach, dostał posadę vRzecznika partii, a potem rzecznika. W sierpniu ponownie piastował ten sam urząd oraz dostał szansę pracy w rządzie na stanowisku vice Ministra Edukacji Narodowej (2 tygodnie). Na jesień postanowił zmienić barwy partyjne i dołączył do Narodowej Demokracji, gdzie przebywał do końca marca. W tym czasie dwa razy był szefem departamentu prasowego oraz trzykrotnie startował do kongresu, lecz i tym razem bez wielkich sukcesów. Na wiosnę powrócił do swojej pierwszej partii Niezależnej Polski. Na chwile obecną należy do bojówki ONP, gdzie jest jej dowódcą.

   
Wybrana grafika
Icon-Turkey.pngTurkish Ball Flag

Made by Martin23230.

 


 
Do czytelników
Wiki eRepublik została stworzona i jest administrowana przez użytkowników dla użytkowników. Obywatele tacy jak Ty mogą zrobić wszystko w tej Wiki, z wyjątkiem paru rzeczy, które jednak na pewno będziesz mógł robić później, o ile wciąż będziesz nimi zainteresowany. Podobnie jak wszystkie encyklopedie, Wiki bazuje na neutralnych i rzeczowych informacjach. Nie jest to miejsce dla wojen między użytkownikami tudzież nieobiektywnych artykułów .
    Menu Rising

Homepage · Rynek · Reguły · Historia · Społeczeństwo