Special offers/Македонски

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Специјалните понуди се промоции кои ја прават играта полесна за играчите!

Објаснување

Често во играта, Плато се чуствува дека прави нешто добро на заедницата, за да дознаат играчите дека тој се грижи! Па тој дава специјални понуди ограничени со време кои ги насочува да купат голд и да си помогнат себеси! Реткоста на овие специјални понуди се разликуваат.

Видови специјални понуди

Постојат неколку вида на специјални понуди:

  • Boosters
  • Starter Packs
  • Discounted Gold
  • Discounted upgrades
  • Mass Destruction Weapons
  • Bazooka parts & Energy bars!  • Напомена: Засилувачите на штетаDamage Boosters do НЕ ја засилуваат штетата на оружјата за масовно уништување.