Ofertat speciale

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Ofertat speciale janë promovime të cilat e bëjnë më të lehtë lojën për lojtarët!

Shpjegim

Shpesh në lojë, Plato ndjehet se duhet të bëjë diqka të mirë për komunitetin, për të treguar se ai kujdeset! Kështu qi ofron oferta speciale për kohë të caktuar që dikush zakonisht në mënyrë të drejtpërdrejtë të blejë ari dhe për ta ndihmuar veten e tyre! Llojshmëritë nga këto oferta speciale ndryshojnë, disa janë më të zakonshme se të tjerat dhe kjo është gjithmonë e panjohur dhe derisa këto oferta vijnë përveç Administratorëve!

Llojet e ofertave speciale

Ka shumë lloje të ofertave speciale:

  • Përforcuesit
  • Pako startuese
  • Zbritja për arin
  • Zbritja për përmirësimet
  • Armët e shkatërrimit në masë
  • Pjesë për Bazuka & Karramelet!  • Ju lutem vini re: Përforcuesit për dëme NUK e përforcojnë dëmin e Armëve për shkatërrim në masë.