Weapon raw material/Shqip

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Products:

Icon - Food Q3.png Icon - Weapon Q2.png Icon - Aircraft Q1.png Icon - Moving ticket Q3.png Icon - House Q1.png Icon - Food Raw Materials.png Icon - Weapon Raw Materials.png Icon - Aircraft Raw Materials.png Icon - House Raw Materials.png

Materialet të papërpunuara të armëve u prezatuan së pari në ditën 1,269 bashk me Material i papërpunuar ushqimor për ti kombunuar që të krijojnë armë

Icon - Weapon Raw Materials.png
Materiale të papërpunuara të armëve
Top Brace.png
Icon - Iron.png
Hekur
Icon - Oil.png
Naftë
Icon - Aluminum.png
Alumin
Icon - Saltpeter.png
Nitrat Potasi
Icon - Rubber.png
Rubin

Prania e çdo materiali të para në vend të kompanisë të prodhimit, do të përfitojnë prodhimin e materialeve të papërpunuara (armë dhe armëve) nga 20%.

Shih edhe këtë


Back.gif Ktheu tek faqja Raw materials