eRepublik Official Wiki:Citizen Page Tutorial/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png


Welcome   Create   Template   Write   Format   Image   Check-Up   Finished?    
Gratulacje! Właśnie zostałeś edytorem Oficjalnej eRepublik Wiki!

eRepublik Wiki to kolekcja artykułów o eRepublik; tworzonych, edytowanych, oraz utrzymywanych w ładzie przez obywateli Nowego Świata. Wiki jest centralnym punktem dla porad, informacji i historii o grze.

Są trzy rzeczy o których musisz pamiętać:

  1. Jesteś jednym z najważniejszych edytorów, twoje edycje mimo, iż czasem niewielkie, dodają informacje i wyjaśnienia przynosząc korzyści naszemu Nowemu Światu.
  2. Nie niszcz zawartości wiki! Dopóki nie obrażasz innych osób, wszystko co robisz jest dobre, a nawet jeżeli nie będzie takie z pomocą innych.
  3. Nie jesteś noobem! Jesteś po prostu nowym edytorem z milionami pomysłów, który chciałby wszystko ulepszyć za jednym zamachem. Doświadczeni edytorzy nie różnią się od ciebie, są tu aby ci pomóc oraz udzielać ci rad abyć mógł zostać wiki guru.


Najlepszym miejscem dla pierwszego artykułu jest stworzyć stronę o twoim obywatelu. To jedynie krótki samouczek, a nie potężna instrukcja. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji kliknij na linki do innych stron, aby uzyskać więcej informacji. Aby je przejrzeć możesz otwierać je w osobnym oknie lub nowej karcie.

Uwaga: Strona Obywatela nie jest tożsama z stroną Użytkownika.
Aby dowiedzieć się o różnicach zobacz: User Page vs Citizen Page.

Naciśnij Tworzenie, aby przejść dalej.