eRepublik Official Wiki:Wiki Page Policies/Українська

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
فارسیIcon-Iran2.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Green check.jpg

This page documents an official eRepublik Wiki policy.
This is an administrative page. Please notify Admin when editing this page.


Erepublik-logo.jpg

Page Policies

References & Fictional Content

General Disclaimers and Legal Stuff


На цій сторінці Ви можете детально прочитати про управління сторінками, які включені до еРеспубліку вікі.

Загальні правила

  • Лише теми, що пов’язані з грою eRepublik дозволено публікувати в Wiki.
  • Матеріал в Wiki повинен бути написаний від третьої особи,з нейтральної точки зору.

Мінімальні вимоги до тексту

Основа: Кожна сторінка повинна мати принаймні однин параграф тексту, який Ви не можете прочитати в eRepablik

  • Сторінки Громадянина і Газети повинні мати принаймні декілька тез.
  • Сторінки Військового об’єднання та Партії повинні мати пункти про історію та поточний стан.

Якщо вимоги не будуть виконані, на сторінці з’явиться тимчасове попередження і якщо сторінка не буде відредагована належним чином протягом 2 тижнів, вона буде видалена.

Сторінки Громадян

Сторінки Громадян повинні містити в собі інформацію про громадян/образ/гру, що взята з eRepublik. Як мінімум, сторінка громадянина повинна мати шаблон - сторінки громадянина, аватарку гравця, і текст, що описує діяльність та активність гравця. Тут не може бути тексту, що безпосередньо не стосується eRepublik. Сторінка Громадянина, як і всі інші сторінки у вікі, повинна бути достовірною, нейтральною та містити посилання на інші сторінки вікі. Сторінку громадянина не можна використовувати в якості реклами чи блогу.

Сторінка повинна бути написана від третьої особи. Сторінка громадянина повинна утримуватися від включення деталей, які часто змінюються (навичок, працевлаштування), які легко видно на сторінці громадянина у грі. Єдиним винятком з цього є Шаблони досягнень.

Якщо вікі Редактор має сторінку про власного персонажа, він або вона можете розмістити посилання на його або її сторінку. Однак редактор не повинні описувати свій вклад у Вікі, описувати дії на сторінках, ця інформація для користувачів сторінки.

Додаткова інформація

Підгрунттям цієї роботи є створення регулярності в оновленях сторінок, із таким самим дизайном, як і оригінальна сторінка.Сторінка повинна бути створена, зберігаючи актуальність і доцільність.

Сторінки користувачів

Сторінки користувачів створюються, як тільки особа реєструється у вікі. Ця сторінка повинна містити інформацію про реальне життя або внески в розвиток Вікі. Сторінки для обговорення використовуються для залишення повідомлень / розмови з вікі редакторами. Редактор не повинен створювати перенаправлення зі його/її сторінки користувача на сторінку Громадянина.

Простір іменної сторінки може і повинен бути використаний для розробки статтей або шаблонів. В іменній сторінці користувачі не можуть намагатись уникнути виконання правил Вікі. Винятком з цього правила є ситуація, коли шаблон використовується з автоматичної категорії.

Додаткова інформація

Обгрунтування: тримати матеріал про громадянина на сторінці громадянина, редактор речей в просторі користувача.

Партія, Організація, фірма, і сторінки військової тематики

Ці сторінки у вікі повинні бути оформлені про всім стандартам Вікі. Вони повинні бути нейтральними, містити посилання на інші сторінки. Ці сторінки повинні мати хоча б абзац тексту, зміст якого не може бути знайдений безпосередньо на сайті eRepublik. Ці сторінки не повинні містити реклами або іншої забороненої інформації.

Додаткова інформація

Навігаційні блоки

Навігаційні блоки - таблиці з посиланням на оригінальні статті. Наприклад:


Energy and what influences it

Recovering energy: Energy barFirst aid kitFoodHousePower packWeekly challengeWinter treatPumpkinCarrot
Spending energy: FightGuerrilla fightsTrainWorkMoving ticket
Energy pool: HouseEnergy centerCentral park

Навігаційні блоки повинні бути зроблені за відповідним шаблоном - Navboxes для того, щоб не порушувати загальний дизайн вікі. Навігаційні блоки слід використовувати з обережністю і тільки з посиланями, що пов’язані з загальним змістом вікі-сторінки. Навігацій коробки повинні бути використані тільки на загальних сторінках, таких, які описують концепцію гри. Вони не повинні бути використані на сторінках громадян, тощо. Ці коробки можуть бути використані на сторінці "користувача", якщо редактор бажає.

Додаткова інформація

Обгрунтування: У більшості випадків, навігаційні блоки не потрібні, оскільки вони дублюють те, що можна знайти в посиланнях на різні сторінки вікі,що розміщені протягом всієї статті, або клацнувши по категоріях. Замість створення навігаційного блоку, редактору рекомендується розміщувати ці посилання в тексті статті або створити "Дивіться також" в кінці розділу.

Шаблони

Шаблони створюють загальний зовнішній вигляд Віки. Шаблони потрібні, щоб коротко представити інформацію про сторінку, так, як показано на Звичайному шаблоні. Інші шаблони допомагають користувачам, виглядають так само, як і вікно, в правому верхньому кутку цієї сторінки.

  • Звичайні шаблони (Шаблони, як згадано вище - Партія, Організація, тощо) НЕ можуть бути замінені без відповідної згоди спільноти. Якщо ви хочете внести зміни в один з цих шаблонів, будь ласка, залиште повідомлення в барі з вашою пропозицією.
  • Шаблони повинні бути застосовані лише якщо на одній сторінці необхідне використанні більше ніж одного проекту.

Список всіх шаблонів можна знайти в категорії Шаблонів.

Додаткова інформація

Обгрунтування: Шаблони є відмінним доповненням до сторінок, на яких необхідне використання одного або декількох елементів інформації, які повторюються декілька разів. Тоді, якщо ця інформація повинна бути змінена, це може бути зроблено тільки на одній сторінці на якій застосовувався даний шаблон, натомість зміна відбудеться на всіх сторінках, де шаблон був реалізований.