Difference between revisions of "Register/Polski"

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
(Created page with "right {{LangMenu}} Category:Polski W polu rejestracji powinny znajdować się następujące informację. * '''Citizen name''' - Wprowadź nazw...")
 
Line 4: Line 4:
 
W polu rejestracji powinny znajdować się następujące informację.
 
W polu rejestracji powinny znajdować się następujące informację.
 
* '''Citizen name''' - Wprowadź nazwę swojego obywatela. Nazwa musi zawierać od 4-30 znaków(tylko litery i cyfry),wielkość liter ma znaczenie. Znaki specjalne ( ! # $ % * / ? | ^ { } ` ~ & ' + - = _ . ) są zabronione.
 
* '''Citizen name''' - Wprowadź nazwę swojego obywatela. Nazwa musi zawierać od 4-30 znaków(tylko litery i cyfry),wielkość liter ma znaczenie. Znaki specjalne ( ! # $ % * / ? | ^ { } ` ~ & ' + - = _ . ) są zabronione.
* '''Password''' - Wpisz swoje hasło.Hasło jest wrażliwe na małe i duże znaki oraz powinno składać się przynajmniej z 6 znaków. Silne hasło powinno składać się z małych oraz wielkich liter jak i cyfr. Im silniejsze hasło tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś nie powołany wejdzie nam na konto.
+
* '''Password''' - Wpisz swoje hasło. Hasło jest wrażliwe na małe i duże znaki oraz powinno składać się przynajmniej z 6 znaków. Silne hasło powinno składać się z małych oraz wielkich liter jak i cyfr. Im silniejsze hasło tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś nie powołany wejdzie nam na konto.
*'''[[Country]]''' - Wybierz kraj w którym chcesz zacząć żyć swoim bohaterem. eRepublik posiada 60 państw które mogą być zanlezione [[Countries/Polski|tutaj]].
+
*'''[[Country]]''' - Wybierz kraj, w którym chcesz zacząć żyć swoim bohaterem. eRepublik posiada 60 państw, które mogą być znalezione [[Countries/Polski|tutaj]].
*'''[[Region]]''' - To pole pokazuje się po wybraniu państwa. Każdy kraj jest podzielony na regiony geograficzne.Jeżeli region ma nazwę innego kraju w nawiasach; to znaczy, że ten region jest okupowany przez ten kraj i jeżeli zadecydujesz przyłączyć się do tego regionu zostaniesz [[citizenship/Polski|obywatelem]] państwa który oryginalnie posiada dany teren.
+
*'''[[Region]]''' - To pole pokazuje się po wybraniu państwa. Każdy kraj jest podzielony na regiony geograficzne. Jeżeli region ma nazwę innego kraju w nawiasach; to znaczy, że ten region jest okupowany przez ten kraj i jeżeli zadecydujesz przyłączyć się do tego regionu zostaniesz [[citizenship/Polski|obywatelem]] państwa, który oryginalnie posiada dany teren.
 
{{-}}
 
{{-}}
 
[[File:Login 2.jpg|frame|right]]
 
[[File:Login 2.jpg|frame|right]]
  
  
*'''Email''' -Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać wiadomość niezbędną do potwierdzenia rejestracji. E-mail na Yahoo! jest nie polecany ponieważ może nie dojść wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
+
*'''Email''' -Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać wiadomość niezbędną do potwierdzenia rejestracji. E-mail na Yahoo! –nie jest polecany, ponieważ może nie dojść wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
 
*'''Birthday''' - Wpisz datę swoich urodzin, musisz mieć przynajmniej 14 lat by móc grać w eRepublik
 
*'''Birthday''' - Wpisz datę swoich urodzin, musisz mieć przynajmniej 14 lat by móc grać w eRepublik
 
*'''Gender''' - Wybierz swoją płeć male(mężczyzna) lub female(kobieta)
 
*'''Gender''' - Wybierz swoją płeć male(mężczyzna) lub female(kobieta)

Revision as of 10:27, 23 January 2012

Citizen name.jpg
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
EestiIcon-Estonia.png
فارسیIcon-Iran2.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

W polu rejestracji powinny znajdować się następujące informację.

 • Citizen name - Wprowadź nazwę swojego obywatela. Nazwa musi zawierać od 4-30 znaków(tylko litery i cyfry),wielkość liter ma znaczenie. Znaki specjalne ( ! # $ % * / ? | ^ { } ` ~ & ' + - = _ . ) są zabronione.
 • Password - Wpisz swoje hasło. Hasło jest wrażliwe na małe i duże znaki oraz powinno składać się przynajmniej z 6 znaków. Silne hasło powinno składać się z małych oraz wielkich liter jak i cyfr. Im silniejsze hasło tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś nie powołany wejdzie nam na konto.
 • Country - Wybierz kraj, w którym chcesz zacząć żyć swoim bohaterem. eRepublik posiada 60 państw, które mogą być znalezione tutaj.
 • Region - To pole pokazuje się po wybraniu państwa. Każdy kraj jest podzielony na regiony geograficzne. Jeżeli region ma nazwę innego kraju w nawiasach; to znaczy, że ten region jest okupowany przez ten kraj i jeżeli zadecydujesz przyłączyć się do tego regionu zostaniesz obywatelem państwa, który oryginalnie posiada dany teren.


Login 2.jpg


 • Email -Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać wiadomość niezbędną do potwierdzenia rejestracji. E-mail na Yahoo! –nie jest polecany, ponieważ może nie dojść wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
 • Birthday - Wpisz datę swoich urodzin, musisz mieć przynajmniej 14 lat by móc grać w eRepublik
 • Gender - Wybierz swoją płeć male(mężczyzna) lub female(kobieta)


Poniżej tych pól:

 • Zarejestruj się również w weekly newsletter (opcjonalne)
 • Terms of Service - muszą być sprawdzone oraz zaznaczone by móc utworzyć obywatela.
 • Przypomnienie : możesz posiadać tylko jedno konto i jednego obywatela !.
 • Become a citizen - wciśnij by zostać obywatelem eRepublik
  • Jeżeli czegoś brakuje lub zostało wpisane nieprawidłowo, zostaniesz o tym poinformowany.
Register ToS.jpg