Rising:Community/Shqip

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
日本語Icon-Japan.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
SvenskaIcon-Sweden.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Komuniteti është opsioni i pestë në menynë kryesore.

Kliko Komunitetin për të parë linket e gjërave të ndryshme në komunitetin e eRepbulik.  • Harta e Botës.
  • Lexo artikujt gazetar më të rinjë dhe më të pëlqyer.
  • Hyr në faqen e partisë tënde.Nëse nuk je pjesë e ndonjë partie,mund të futësh në ndonjë përmes këtij linku
  • Shiko rezultatet e zgjedhjeve.
  • Njësitet Ushtarake
  • Ranke të ndryshme mund të gjenden këtu.
  • Propozimet e ligjeve të shtetit tënd mund të shihen këtu.
  • Fto miqtë e tu në eRepublik..
  • Një listë të organizatave tuaja (Shihet vetëm nëse keni organizatë.
  • Simbolet.

Other Links

Komuniteti në eRepublik komunikon edhe me chats online të cilat mund të gjinden këtu.