Special items/Македонски

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

Оваа страна, која што се гледа од Gold and Extras мени секцијата, е местото каде што корисниците можат да купуваат предмети со нивните Icon-gold.gif златници или Icon-loyalty program.png Лојалти поени.

Граѓаните кои ги исполниле условите за плаќање еднакво на Icon-Euros.gif 50 €, ќе добијат повеќе избори. Тие вклучуваат предмети како енергетски плочки и Складиште (Капацитет: 20,000 предмети) за 175 Icon-loyalty program.png. Ѓраѓаните кои не се дел од лојалти програмата ќе имаат шанса да купат First Aid Kits, енергетски центри, или енергетски плочки. Енергетски плочки исто така можат да се купат за 30 Icon-loyalty program.png ако играчот не сака да употреби голд.

Special items.png
Rising Мени

Почетна страна · Пазар · Заедница · Правила · Историјат