Difference between revisions of "Training contract/Türkçe"

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
m
m
 
Line 1: Line 1:
{{DISPLAYTITLE:Anrenman Kontratı}}
+
{{DISPLAYTITLE:Eğitim Kontratı}}
 
{{LangMenu}}
 
{{LangMenu}}
  
 
[[File:Training contracts.png|right]]
 
[[File:Training contracts.png|right]]
  
Special Items sayfasında iki adet '''antrenman kontratı''' bulunmaktadır:
+
Special Items sayfasında iki adet '''eğitim kontratı''' bulunmaktadır:
  
'''1.''' 25 gold harcayarak antrenman giderlerinize %50 indirim kazanırsınız. Bu indirim, kullanmak istediğiniz tüm antrenman binaları için 30 gün boyunca geçerlidir.
+
'''1.''' 25 gold harcayarak eğitim giderlerinize %50 indirim kazanırsınız. Bu indirim, kullanmak istediğiniz tüm eğitim binaları için 30 gün boyunca geçerlidir.
  
''Örnek'': Eğer antrenman için 4 binanızı da kullanıyorsanız günlük 2.87 gold harcarsınız. Eğer bu kontrata sahip olursanız günlük 1.435 gold ödersiniz.
+
''Örnek'': Eğer eğitim için 4 binanızı da kullanıyorsanız günlük 2.87 gold harcarsınız. Eğer bu kontrata sahip olursanız günlük 1.435 gold ödersiniz.
  
'''2.''' 53 gold harcayarak antrenman giderlerinize %90 indirim kazanırsınız. Bu indirim, kullanmak istediğiniz tüm antrenman binaları için 30 gün boyunca geçerlidir.
+
'''2.''' 53 gold harcayarak eğitim giderlerinize %90 indirim kazanırsınız. Bu indirim, kullanmak istediğiniz tüm eğitim binaları için 30 gün boyunca geçerlidir.
  
''Örnek'': Eğer antrenman için 4 binanızı da kullanıyorsanız günlük 2.87 gold harcarsınız. Eğer bu kontrata sahip olursanız günlük 0.287 gold ödersiniz.
+
''Örnek'': Eğer eğitim için 4 binanızı da kullanıyorsanız günlük 2.87 gold harcarsınız. Eğer bu kontrata sahip olursanız günlük 0.287 gold ödersiniz.
  
 
== Notlar ==
 
== Notlar ==
Line 20: Line 20:
 
* Kontratı sadece bir kez imzalayabilirsiniz, dolayısıyla bir seferde 30 günden fazla süreli kontrat imzalayamazsınız. Eğer kontratınızın süresi 648 saatten(27 gün) az kaldıysa yeni kontrat imzalayabilirsiniz.
 
* Kontratı sadece bir kez imzalayabilirsiniz, dolayısıyla bir seferde 30 günden fazla süreli kontrat imzalayamazsınız. Eğer kontratınızın süresi 648 saatten(27 gün) az kaldıysa yeni kontrat imzalayabilirsiniz.
  
* Antrenman sayfasında kontratınızın kalan süresini görebilirsiniz.
+
* Eğitim binaları sayfasında kontratınızın kalan süresini görebilirsiniz.
  
* Eğer devam eden yani aktif bir -50% / -90% antrenman kontratınız varsa, yeni bir kontrat alabilir ve kontratınızın kalan süresini uzatabilirsiniz.
+
* Eğer devam eden yani aktif bir -50% / -90% eğitim kontratınız varsa, yeni bir kontrat alabilir ve kontratınızın kalan süresini uzatabilirsiniz.
  
 
[[File:Training contract banner.png]]
 
[[File:Training contract banner.png]]
  
 
== Ayrıca bakınız ==
 
== Ayrıca bakınız ==
* {{L|Train|Antrenman}}
+
* {{L|Train|Eğitim}}
 
* {{L|Work|Çalışma}}
 
* {{L|Work|Çalışma}}
  
 
[[Category:Türkçe]]
 
[[Category:Türkçe]]

Latest revision as of 07:09, 5 February 2017

Languages: 
EnglishIcon-English.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
TürkçeIcon-Turkey.png


Training contracts.png

Special Items sayfasında iki adet eğitim kontratı bulunmaktadır:

1. 25 gold harcayarak eğitim giderlerinize %50 indirim kazanırsınız. Bu indirim, kullanmak istediğiniz tüm eğitim binaları için 30 gün boyunca geçerlidir.

Örnek: Eğer eğitim için 4 binanızı da kullanıyorsanız günlük 2.87 gold harcarsınız. Eğer bu kontrata sahip olursanız günlük 1.435 gold ödersiniz.

2. 53 gold harcayarak eğitim giderlerinize %90 indirim kazanırsınız. Bu indirim, kullanmak istediğiniz tüm eğitim binaları için 30 gün boyunca geçerlidir.

Örnek: Eğer eğitim için 4 binanızı da kullanıyorsanız günlük 2.87 gold harcarsınız. Eğer bu kontrata sahip olursanız günlük 0.287 gold ödersiniz.

Notlar

  • İki kontratı birlikte kullanamazsınız. Bu yüzden ihtiyaçlarınıza en uygun kontratı seçmelisiniz.
  • Kontratı sadece bir kez imzalayabilirsiniz, dolayısıyla bir seferde 30 günden fazla süreli kontrat imzalayamazsınız. Eğer kontratınızın süresi 648 saatten(27 gün) az kaldıysa yeni kontrat imzalayabilirsiniz.
  • Eğitim binaları sayfasında kontratınızın kalan süresini görebilirsiniz.
  • Eğer devam eden yani aktif bir -50% / -90% eğitim kontratınız varsa, yeni bir kontrat alabilir ve kontratınızın kalan süresini uzatabilirsiniz.

Training contract banner.png

Ayrıca bakınız