Accepting citizenship/Українська

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
SvenskaIcon-Sweden.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Після того, як ви подали заявку на громадянство, вам потрібно почекати, поки член конгресу цієї країни схвалить ваш запит.

Прийняття Громадянства

View requests rus.jpg
На сторінці Суспільство країни в секції Жителі є рядок "Заявки на громадянство". Праворуч від неї знаходиться кнопка Перегляд запитів. Натискання по ній приведе вас на сторінку з пунктами: На розгляді і Затверджено. З правого боку від цих вкладок члени конгресу можуть бачити число, що показує, скільки "громадянств для видачі" у них залишилося.

На розгляді

На цій сторінці ви побачите запити на громадянство, які ще не були схвалені або термін дії яких закінчився. Зліва ви побачите аватар громадянина і його ім'я під заголовком Житель. Під заголовком Деталі ви побачите причини зміни громадянства, країну поточного громадянства, дату, коли вони прибули в країну і коли закінчиться термін їх заявки.

Accept citizenship rus.png

Праворуч від списку заявок конгресмени побачать кнопку Прийняти, яку вони можуть використовувати для прийняття заявки. Зверніть увагу на те, що конгресмени можуть тільки схвалювати запити на громадянство. Розгляд заявок займає 10 днів.Затверджено

На цій сторінці ви побачите заявки, які були схвалені членом конгресу. Під заголовком Житель ви побачите аватар громадянина та ім'я. Під заголовком Затверджено показана дата, коли конкретна заявка була прийнята. Конгресмен, який схвалив дану заявку, відображається під заголовком Затверджено.

Обмеження

Citizenpasses rus.png
Для запобігання політичних захоплень, громадянство може бути надано тільки 10% від голосуючого населення країни (всім громадянам з рівнем рівним або вище 14 ) протягом одного терміну конгресу. Кожен конгресмен може схвалити тільки певну кількість заявок, яке дорівнює приватному від розподілу цих 10% населення на кількість конгресменів. Це означає, що для країни з населенням 10000 громадян і з 40 конгресменами, один когрессмен може схвалити 0.1 * 10 000/40 = 25 заявок на громадянство. Громадяни автоматично отримують громадянство тієї країни, в якій вони народилися, і не залежать від можливостей конгресу схвалювати заявки.

Часті питання

Чи необхідно, щоб УСІ члени Конгресу схвалили заявку на громадянство, в деякому роді, як проголосували за закон щодо прийняття громадянства? Чи не буде це занадто бюрократично для Конгресу?
Ні, громадянство видається особисто і вручну одним конгресменом. Це не закон, це просто список, де конгрес може вибрати, кому видати громадянство просто схваливши його/її заявку.

Максимальна кількість в 10% від населення країни, які мають можливість отримати громадянство - це значить багато. З одним тільки впровадженим конгресменом громадянство зможуть отримати сотні політичних загарбників, чи не так?
Насправді це не так. Тому що кожен конгресмен може тільки надати громадянство максимальному числу людей із загального числа можливих (загальна кількість = 10% населення країни). Так, в країні з 10000 громадянами і з 40 конгресменами, "проник" шпигун може видати громадянство максимум 25 людям. Жоден конгресмен не може видати 26-е громадянство в мандаті на 1 місяць, незалежно від того, скільки громадянств ще доступно для видачі з початкових 1000.

Чи буде можливість побачити, який конгресмен схвалив певну заявку на громадянство через систему видачі громадянства?
Так, список заявок на громадянство розділений на дві частини: що розглядаються заявки та підтверджені заявки. У другій частині міститься список всіх жителів, які отримали громадянство за минулі 10 днів, а також ім'я конгресмена, який натиснув кнопку "Прийняти".

Більше відповідей на питання - http://www.erepublik.com/en/article/citizenship-faq-and-launch-date-869480/1/20

Посилання


Back.gif Поверніться на сторінку Громадянство