Aircraft raw material/Shqip

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
한글Icon-South Korea.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
СрпскиIcon-Serbia.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Products:

Icon - Food Q3.png Icon - Weapon Q2.png Icon - Aircraft Listing.png Icon - Moving ticket Q3.png Icon - House Q1.png Icon - Food Raw Materials.png Icon - Weapon Raw Materials.png Icon - Aircraft Raw Materials.png Icon - House Raw Materials.png


Aircraft materialet ndertuese Ju prezantoj ne 3 Korrik 2016[1] si pjes e nje industrie te re Airore.

Icon - Aircraft Raw Materials.png
Aircraft materialet ndertuese
Top Brace.png
Icon - Neodymium.png
Neodymium
Icon - Cobalt.png
Cobalt
Icon - Wolfram.png
Wolfram
Icon - Titanium.png
Titanium
Icon - Magnesium.png
Magnesium

Prania e lëndëve të para në vendin ku keni kompanit prodhuese, do të përfitojë ne prodhimin e materialeve të armëve të para (dhe armëve) nga një përqindje të caktuar, në varësisht nga burimet e rralla natyrore. Neodymium ofron bonus prej 30%, 25% kobalt, Wolfram 20%, titan 15% dhe magnez 10%.

Shiko Gjithashtu


Back.gif Ktheu tek faqja Raw materials