Sasia e luftuar

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
ItalianoIcon-Italy.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
СрпскиIcon-Serbia.png
TürkçeIcon-Turkey.png

Combat stash.jpg

Rezerva për luftëra është një paketë e veçantë të furnizimit në dispozicion për ta blerë me një çmim prej Flag-European Union.jpg 9.90 €/Icon - Game tokens.png 99 Game tokens. Një qytetar mund të blejë një paketë çdo 30 ditë.

+50 Gold
+20 2* Energji Bar
10 Cruise missiles[1]
+1 Bonusi i Raketave Fabrika (dëme 30% më shumë për çdo raketë të prodhuar) [1]
Gold bonus për medaliet 10% më shumë [1][2]

FAQ

 • Q: Sa herë që unë mund të blejnë sasi luftuar?
  • A: Çdo qytetar mund të blejnë sasi luftuar një herë në çdo 30 ditë.
 • Q: Unë do të merrni qasje në Programin e bronzit Besnik qoftë se unë blerë sasi luftuar?
  • A: Jo, ju vetëm mund të fitojë qasje në Programin e bronzit Besnik qoftë se e keni blerë Pack normale Furnizimit.
 • Q: Unë kam filluar blerjen, por unë kam ndryshuar mendjen time dhe e mbylli faqen, ose klikuar butonin e mbrapa, tani baner është zhdukur.
  • A: Sapo ju klikoni mbi ofertën dhe shko në faqen e ofruesit të pagesës, flamurin zhduket për 1-2 orë. Nëse ju doni të shkoni në metodat e pagesave dhe të shikoni më shumë opsione pagesës, klikoni Cancel pas inspektimit çdo mundësi, kështu që ju mund të shohin ende flamurin.
 • Q: Si mund ta gjej flamurin prapa?
  • A: Pas 1-2 orë qartë cache tuaj / biskota dhe flamurin duhet të jetë përsëri në faqen tuaj.
 • Pyetje: Pse nuk kam marrë sasi luftuar, pas bërë një blerje nëpërmjet UltimatePay?
  • A: Ndonjëherë përpunimit të mund të marrë deri në disa orë ose ditë në varësi të vendndodhjen tuaj. Zakonisht pas një blerje ju do te merrni informacion mbi se sa kohë mund të të marrë për blerje të jenë të përpunuara.
 • Q: Unë fillova një transaksion me anë të një ofrues të pagesës, por fsheh luftuar nuk është shtuar shpejtë të mjaftueshme, flamurin u shfaq përsëri dhe kam filluar një transaksion të dytë me anë të një tjetër opsion pagesës. Unë u akuzua dy herë, por kanë marrë vetëm një sasi të luftuar. Çfarë duhet të bëj?
  • A: Pasi ju e dini që ju keni qenë i akuzuar, kanë pak durim dhe të presin për procesin e pagesës për të përfunduar me sukses, para se të përpiqet një tjetër mundësi pagese. Për blerjen e dytë ju do të merrni shumën e 30 gold.

Vëmendje

 1. 1.0 1.1 1.2 Koha për Bonus (30 ditë) është aktivizuar kur STASH luftuar është shtuar në llogarinë tuaj.
 2. Për çdo arriturat e fituara gjatë 30 ditëve, ju do të merrni ari 10% më shumë (BH, CH, SS, etj HW).