نبرد لشکرها

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.pngنبرد لشکرها

با شروع روز 1,665 در ماژول نظامی جدید تمام شهروندان در لشکرهای مختلف دسته بندی شدند .

لشگر نوع سطح تجربه سطح تجربه مورد نیاز
I گارد ملی 1 - 34 0
II سربازان 35 - 49 50,000
III نیروی ویژه 50 - 69 125,000
IV تانکها 37+ 225,000

یک نبرد هم اکنون به چهار (4) لشکر برای جنگیدن در هر نبرد دسته بندی شده است . به طور مثال اگر یک شهروند با سطح تجربه 36 برای جنگیدن به صفحه جنگ وارد شود , او فقط می تواند در لشکر II بجنگد .

برنده شدن یک نبرد

پیامی که وقتی یک لشکر جزئی از نبرد را برنده میشود

نبرد لشکر ها بوسیله اولین کشوری برنده می شود که در 120 دقیقه به 1800 امتیاز برسد . بقیه لشکر ها هم باید همین کار را انجام داده تا یک نبرد تمام شود . علاوه بر این برنده شدن در یک نبرد امتیازاتی به کل جنگ اضافه می کند که به شرح زیر است :

لشگر امتیاز جنگ
I - گارد ملی 1
II - سربازها 2
III - نیروی ویژه 3
IV - تانکها 5

یک راند موقعی تمام می شود که تمام لشکر ها نبرد خود را تمام کنند . اگر یک نبرد لشکر ها قبل از 90 دقیقه به 1800 امتیاز رسید و بقیه لشکر ها هنوز در حال جنگیدن بودند , باید برای شروع راند بعد صبر کنید . از این رو تمام 4 لشکر در یک زمان مساوی با هم شروع به جنگیدن می کنند .

برنده شدن یک جنگ

نمای جدید از جزئیات جنگ

هر نبرد لشکر که برنده شود امتیازی را به امتیازات جنگ اضافه می کند .


برای مثال : بعد از اولین راند نبرد , کشور الف در لشکر یک (1امتیاز) و لشکر سه (3امتیاز), کشور ب در لشکر دو (2امتیاز) و لشکر چهار (5امتیاز) برنده می شوند . جمع امتیازات جنگ به شرح زیر است : کشور الف = 4 امتیاز جمعاً و کشور ب = 7 امتیاز جمعاً .

برای مثال : بعد از اولین راند نبرد , کشور الف در لشکر سه (3امتیاز) و لشکر چهار (5امتیاز), کشور ب در لشکر یک (1امتیاز) و لشکر دو (2امتیاز) برنده می شوند . جمع امتیازات جنگ به شرح زیر است : کشور الف = 4 + 8 = 12 امتیاز جمعاً و کشور ب = B = 7 + 3 = 10 امتیاز جمعاً .

برنده شدن کامل جنگ نیاز به گرفتن 83 امتیاز دارد . یک جنگ حداکثر میتواند 15 راند داشته باشد . 83 امتیاز باید در تمام 15 راند و در هر چهار لشکر گرفته شوند .

جنگ زمانی تمام می شود که یکی از کشور ها به 83 امتیاز رسیده باشد , حتی اگر در کمتر از 15 راند این امتیاز به دست آید .

مدال های قهرمان نبرد و قهرمان جنگ

در پایان هر راند هر نبرد , مدال قهرمان نبرد به شهروندی که بیشترین تخریب را در لشگر مورد نظرش در هر سمتی که جنگیده است داده می شود . جایزه به صورت طلا به صورت زیر داده می شود :

لشکر طلای مدال قهرمان نبرد
I - گارد ملی 2 Icon-gold.gif
II - سربازان 3 Icon-gold.gif
III - نیروی ویژه 4 Icon-gold.gif
IV - تانکها 5 Icon-gold.gif

در اینجا فقط یک مدال قهرمان جنگ برای هر طرف وجود دارد . این جایزه به کسی داده می شود که در تمام راند ها و تمام لشکر ها بیشترین تحریب را داشته باشد .

مبارزه برای شکست دادن یک دشمن

دکمه مبارزه نیز همچنین به روز رساین شد . دیگر نیازی نیست برای کشتن یک دشمن چند بار دکمه مبارزه را کلیک کنید . یک بار کلیک کردن دکمه مبارزه برابر است با کشتن یک نفر . انرژی مصرف شده شما بستگی دارد به اینکه چه کسی را می خواهید بکشید (در اصل مثل همان قبل), و تخریب, درجه نظامی , و امتیاز تجربه هم نیز بر همین اساس داده می شود .

مثال : شما دکمه مبارزه را کلیک کرده و دشمن را با 3 ضربه خواهید کشت . شما به طور معمول با یک اسلحه کیفیت 2 میتوانید 200 واحد تخریب بزنید . حال با 1 کلیک شما 600 واحد تخریب زده و 30 انرژی از شما کم خواهد شد . همچنین شما 3 امتیاز تجربه به دست آورده و 60 واحد نظامی دریافت می کنید .

اگر شما انرژی کمتری از کشتن یک دشمن داشتید , شما ضربه کافی را برای رسیدن به انرژی 0 دارید ولی نمی توانید دشمن را بکشید . انرژی به صورت خودکار با خوردن غذا به دست نمی آید (مانند زمانی که کار می کنید ) یا زمان استفاده از نوار سلامتی . بعد از اینکه شما انرژی تان را بازیابی کردید , شما شانس این را دارید تا کشتن نیمه خود را تمام کنید .