Donate/Українська

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
СрпскиIcon-Serbia.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Donate це функція, яка дозволяє Citizen, Organization, or countries жертвувати валюту, золото або товар іншим особам в еРеспубліку.

Щоб отримати в розділі пожертвувань, виховувати профіль особи (громадяни / організації) Ви хочете, щоб пожертвувати, і в правому верхньому солонини клацніть на Icon donate.pngкнопки. Це призведе до inventory Вкладка "Елементи", а інший вкладку «Гроші» з акаунтами.

Крім інформації, зазначеної нижче, ви можете також пожертвувати Gold/currency безпосередньо до countries.

Громадян і організації пожертвувань

Кожен Citizen і кожна Organization може пожертвувати пункти на інших громадян. Кожен Citizen який має Adult Title і кожна Organization Можна також пожертвувати гроші на інших громадян. громадяни з Young Title можна також пожертвувати гроші на інших осіб, якщо вони мають bought gold.

Note: Кожне підприємство може отримати тільки максимум Icon - Gold.gif 10 золотих в день через пожертвування і грошового ринку.

Товар

Donate page.

Користувачі можуть вказати кількість продуктів, щоб пожертвувати products іншим громадянам.

Якщо користувач успішно жертвує пунктів, з'явиться наступне повідомлення: "Ви успішно передав пункти"

Після "Donate" натиснута, продукти будуть передані громадянину і приймач отримає alert.

Примітка: Тільки їжу, зброю і переміщення квитки можуть бути пожертвувані. Продукти, які ви поклали на продаж або які частково використовувалися не можуть бути зроблені.

Гроші

Кожен користувач, який має Adult Title може пожертвувати Gold/currency to Citizen.

На цій сторінці ви можете переглянути наступну інформацію:

 • Золото / валютні рахунки громадянина, який переглядає сторінку;
 • 'Donate поле' - редагованої області, тільки номери доступні для використання;
 • 'Donate' кнопки - натиснення на пожертвування будуть мати місце, і приймач отримає alert.

Коли ви пожертва ви маєте право використовувати тільки 2 знака після коми. (Приклад: ви можете пожертвувати 10,12 RON, а не 10123 RON)

Сповіщення:

 1. Якщо громадянин / організація намагається пожертвувати 0 або від'ємні суми грошей, або введіть текст у полі пожертвування, він побачить це повідомлення: "Ви можете пожертвувати суму грошей, яка вище ніж 0. "
 2. Громадянин може отримати тільки до Icon - Gold.gif 10 золотих в день, і як тільки це буде досягнуто обмеження буде отримати не зможе отримати більше золота через пожертвування або інших засобів.
 3. Якщо громадянин / організація не має необхідної суми грошей на його рахунок, він побачить це повідомлення: "Ви не маєте достатньо грошей на вашому рахунку, щоб зробити це пожертва".
 4. Якщо громадянин / організація, яка намагається пожертвувати гроші на громадянина / організації, яка не існує, він буде бачити це повідомлення: "Громадянин / організації, яку ви намагаєтеся пожертвувати гроші не існує" <бр >
 5. Якщо громадянин / організація намагається пожертвувати гроші з рахунку, що він не має, він побачить повідомлення про помилку: "У вас немає належного обліку пожертвувати"
 • Якщо громадянин / організація успішно жертвує гроші, з'явиться наступне повідомлення: "Ви успішно пожертвували (сума) (валюта / Gold)"

'Якщо приймач не має, що валютний рахунок доступних, ця нова обліковий запис буде створена автоматично.'

Прийняти / Відхилити

Приклад попередження валюти пожертвування.

Починаючи з 1933 День, еРеспубліку адміністрація ввела прийняти / відхилити функцію золота і валюти пожертвувань. Далі для попередження золото або валюту пожертвування приймати і відкидати з'явиться кнопка, що дозволяє громадянину прийняти або відхилити пожертвування. Якщо кнопку Accept натисканні пожертвував кількість золота / валюта буде додана до рахунку приймачів і якщо відхилення натисканні кнопки пожертвував кількість золота / валюта буде відправлений назад до відправника.
Будь ласка, зверніть увагу:

 • Пожертвування буде знаходитися в очікуванні протягом 3 днів (72 годин), після чого він закінчується, і пожертвування буде повернений до свого первинного власника.
 • Якщо один з громадян, беруть участь в угоді, отримує призупинено до пожертвування буде прийнято, то відправник отримає назад пожертвування.
 • Якщо громадянин досягає свого максимального краю Icon - Gold.gif 10 золотих в день, він все одно матиме можливість отримувати пожертвування, але він не може прийняти їх до наступного дня.
 • Якщо громадянин отримує пожертви від Icon - Gold.gif 7 золотих і він її приймає, і в той же день він отримує ще одне пожертвування Icon - Gold.gif 10 золотих, що він також хоче прийняти, спливаючих з'явиться, щоб повідомити йому, що він отримав всього Icon - Gold.gif 3 золотих і інші були повернуті відправнику.

Пожертвування до казни

Чи повинен я продати / купити на чорному ринку?

Main article: Black market trading

Це означає, що ви хочете продати / купити безпосередньо до / з інших організацій або громадян, не пов'язаних з ринком.
Ну, цього включає в себе безліч ризиків. Там також той факт, що ви, можливо, доведеться використовувати currency, тому що з Icon - Gold.gif 10 золотих пожертвування золотом.
Контракти не підтримуються командою еРеспубліку більше. Вони сказали, що контракти будуть "принести більше проблем для громадян, ніж вирішують". Таким чином, ви не можете бути впевнені, що операції проведені по обидва боки.