споживати їжу

From eRepublik Official Wiki
< Eat
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
中文(简体)Icon-China.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Громадяни можуть споживати їжу для того, щоб відновити свою енергію. В даний час обмеження на кількість продуктів, які громадяни можуть їсти має лише по рівню.

Як харчуватися

Ви можете знайти опцію Відновлення енергії у бічній панелі профілю під розділом Енергія. Однак, якщо ви не маєте їжі на складі, то ви побачите повідомлення "купити їжі" замість цього.

Що відбувається, коли я їм?

Після натискання на цю кнопку, ви їсте їжу, поки не поповните свою енергію якомога ближче до максимальної Енергії. Спочатку ваш громадаянин споживатиме їжу найбільшої кушності, що є на вашому складі. Коли ви з'їсте максимадьну кількість їжі найбідьшої кушності, тоді наступна за яатунком їжа буде спожита. Це повторюється до того часу, поки ваша енергія не досягне свого максимуму або поки ви не з'їсте всієї їжі, що знаходилась на складі.

Приклад: Ваша енергія 90. У вас є 5 ку3 та 2 ку1 їжі на складі. Одиниця ку3 харчування відновить 6 одиниць енергії (енергія піднімається від 90 до 96), а потім будуть спожиті дві одиниці ку1 харчування (енергія піднімається з 96 до 100).

Примітка: Якщо у вас є енергетичні батончики у вашому інвентарі, тоді вони будуть споживатися, як тільки ви досягнете денного ліміту їжі або у вас не залишилося їжі.

Скільки енергії може відновити громадянин?

Якщо ви намагаєтесь відновити свою енергію прямо на полі бою, а у вас вичерпаний ліміт, то з'являється ось це повідомлення

Кількість енергії, яка може бути відновлена ​​шляхом їжі залежить від досвіду рівня гравця.

Як тільки ліміт буде досягнутий, ви зможете поїсти знову через 6 хвилин. Таймер для збільшення ліміту енергії зупиниться, як тільки ви досягли максимуму своєї енергії і буде відновлена, як тільки ви з'їсте хоча б один хліб.

Як тільки ви досягнете вашої ліміту вашої енергії, вам буде необхідно чекати шість хвилин, щоб отримати ще 10 пунктів енергії або виеористати батончик чи аптечку.

Підказка

Ця функція доступна тільки на бічній панелі. Вона буде відображати наступну інформацію:
Ця дія відновлює стільки енергії, скільки можливо за рахунок споживання їжі у вашому сховищі. Ви можете відновити X більше енергії

Випадки, коли кнопка Відновити енергію відключена:

  1. Якщо громадянин вже досяг ліміту.
  2. Якщо громадянин має енергію,яка дорівнює його максимальному рівню.
ПРИМІТКА
Якщо громадянин не досяг межі з відновлення енергію, і не має ніякої їжі на складі, то натиснувши кнопку Відновити енергію перетвориться на кнопку Придбати їжу і ви перейдете на ринок.

Читайте також


Energy and what influences it

Recovering energy: FoodHouseWeekly challengePower packPower Pack Booster
Items: Energy barFirst aid kitWinter treatPumpkinCarrotIce creamBonbon
Spending energy: FightDeployGuerrilla fightsTrainWorkMoving ticket
Energy pool: HouseEnergy centerCentral parkSeveral Packs