Форум

From eRepublik Official Wiki
Jump to navigation Jump to search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Форум - це місце, де громадяни eRepublik можуть обговорити будь-які теми з життя гри. 21 січня 2009 відбулось коригування форуму - старі секції були замінені, натомість були додані нові секції, наприклад, оголошення.

Діючий форум був запущений 31 березня 2010, замінивши старий форум. У новому форумі було реалізовано ряд нововведень, наприклад, можливість пошуку повідомлень. Форум було поділено на 5 різних категорій.

Починаючи з травня 2011 форум недоступний з технічних причин, дата перезавантаження наразі невідома.

Оскільки деталі про "технічні причини" досі залишаються невідомими, багато гравців вважає, що вимкнення форуму було навмисним; таким чином адміністрація еRepublik намагалась уникнути прямого контакту з гравцями та ускладнити обмін думками (особливо в частині скарг на ті чи інші нововведеня). не існує таких технічних проблем, які б могли завадити створенню та підтримуванню простого форуму на 1-2 сецкії.

Оновлення та допомога

Як можна зрозуміти з підзаголовку, форум був місцем, де публікувались повідомлення про оновлення. Також новчаки могли на форумі запитуватись порад досвідчених гравців.

Секція "Допомога" була видалена повністю, оскільки адміністрація вирішила, що форум не є найкращим місцем для такиш питань. Новачки можуть шукати детальнішу інформацію у ігровій вікі, або на національних IRC-каналах або форумах. У цій статті ви зможете знайти потрібні адреси.

На даний момент оголошення про зміни у грі гравці отримують приватними повідомленнями.

Форум eRepublik

Покращення Нового світу

На цьому зображенні ви можете побачити теми з відкритими листами, пропозиціями та зворотнім зв'язком з адміністрацією eRepublik. Зараз офіційним каналом зв'язку з командою eRepublik є Контактна сторінка.

Секція була повністю видалена з форуму через велику кількість спаму. Пропозиції для розробників гри були перенесені у eRepublik Wiki, але проект Wiki Suggest також був закритий. Наразі ви можете зв'язатись із розробниками лише через приватні повідомлення або заповнивши заявку.

Оф-топ

Тут ви могли поговорити на будь-які теми, не пов'язані з eRepublik.

Секція була повністю видалена через величезну кількість спаму.

Позаігрові форуми

Майже всі країни в eRepublik мають свої позаігрові національні форуми, які часто використовуються як канал зв'язку між урядом та суспільством. Адреси таких форумів можна знайти тут.

eRepublik повертає Форум. (День 2092)

Ті з гравців, які кваліфікуються як "динозаври", можливо, пам'ятають, що використання форуму еРеспаблік. Соціальна взаємодія завжди відігравав велику роль у еРеспаблік, і форум був досить підходящим місце, щоб поговорити і обговорити з іншими членами спільноти. Маючи це на увазі, ми раді запросити всіх, на випробування нового Форуму еРеспаблік!

Ми сподіваємося, що новий форум буде однаково корисна для нових гравців, які хочуть попросити про допомогу, а старі, які хочуть більш глибоко поговорити про гру. У будь-якому випадку, будь ласка, прочитайте і виконуйте правила форуму - це стосується всіх, щоб зробити його приємним місцем.

Ви можете знайти форум в розділі "Суспільства" в меню еРеспабліку або перейти за відповідним посиланням. Ми сподіваємося побачити вас там!


Дивіться також

eRepublik повертає форум.


Back.gif Поверніться на сторінку Community


Menu Rising

Main page · Market · Community · Rules · History