مودراتور های بازی

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


پروژه مودراتور های بازی به عنوان یک هدف اصلی برای برگزار کردن عدالت در بازی شروع شد . مودراتور های بازی یک پل ارتباطی بین بایکنان و دپارتمان اصلی ایریپابلیک هستند , که دپارتمان ایریپابلیک را لحظه به لحظه با اخبار دنیای جدید با خبر می سازند . و همینطور بازی را برای بازیکنان لذتبخش می کنند , مودراتور های بازی ادمین ها را در موارد محتلف کمک می کنند . اطلاعات حول و حوش مودراتور شدن را در صفحه ایریپابلیک مودراتور نیاز دارد ببینید .

تاریخچه

اولین مودراتور ها

ریشه برنامه مودراتور ها از ژوئن 2009 شروع شد . اولین مودراتور های ایریپابلیک در اواخر سال 2009 انتخاب شدند [1]. اولین مودراتور ها بوسیله تیم ایریپابلیک دعوت شدند . بسیاری از آنها کسانی که در جوامع عمومی شناخته شده بودند و به عنوان رییس جمهور های کشور ها بودند .

روز شکست بزرگ

اصلی: GF Day
آخرین آواتاری که نکروسیس بر روی پروفایل خود نصب کرد، قهرمانی برجسته با کابل!

داستان در روز 30ام ژوئن 2010 رخ داد، روز 953 دنیای جدید. یکی از شهروندان ایالات متحده و مدیر عمومی، نکروسیس اطلاعات اکانت مدیریت خود را در تالارگفتمان ایالات متحده فاش کرد. [2] حدود ساعت 17:15 ایریپاپلیک [3]. اون این کار را به خاطر وخامت روحیه بسیاری از امریکایی ها و به خاظر خسته کننده بودن بازی انجام داد، یعنی او "جان فشانی" کرد. قبل اینکه اطلاعات حذف شوند تعداد زیادی شهروند به اکانت مدیریت او دسترسی یافتند .

بازگشت برنامه مودراتور ها

برنامه مودراتوری آهسته آهسته بعد از روز شکست بزرگ ادامه پیدا کرد . چند ماه بعد , یک راه حل پیدا شد : مدیران اجتماعی . مدیران اجتماعی به سه گروه تقسیم شدند مودراتور های سطه یک در ابزار های مدیریتی که محدودیت داشتند - مدیران سطح سه به حقوق بیشتری دسترسی داشتند . این سیستم برای جلوگیری از تکرار روز شکست بزرگ انجام شد . وقتی شما یک مودراتور سطح یک میشوید این کار انجام میشود . بعد از مدت زیادی که از خدمات شما گذشت به سطح بعدی ارتقاء داده می شوید . این سیستم برای مودراتور های اجتماعی الان انجام میشود .