Game moderators/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to navigation Jump to search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

Projekt Moderatorów Gry ma na celu zapewnienie pomocy w nadzorze nad grą, oraz przestrzeganie warunków eRepublik. Zespół moderatorów, jest również mostem pomiędzy graczami, a administratorami gry.

Historia

Pierwsi moderatorzy

Początki projektu sięgaja czerwca 2009 roku. Pierwsi moderatorzy zostali powołani wraz z końcem tego roku. Zostani oni zaproszeni do udziału w projekcie przez zespół eRepublik. Większość z nich to wpływowe i znane osoby, np. byli prezydenci, oraz członkowie popularnych organizacji.

Dzień GF

Główny artykuł: GF Day

Zespół moderatorów stawał się coraz bardziej skuteczny wraz ze zwiększeniem osób wchodzących w jego skład. Dnia 953 Nowego Świata, wyciekły niepokojące dane na forum eUSA. Zostało upublicznione hasło do konta administartora, co stało się przyczyną wielu nadużyć, jak np. bezprawne przyznawanie medali, banowanie innych graczy, kasowanie gazet itp. Dzień GF był ogromnym ciosem dla całego projektu. Dostęp do szczególnych uprawnień dla moderatorów został usuniety, a zespół eRepublik zreorganizował cały projekt.

Powrót programu

Projekt powrócił powoli do życia, jednak został on znacząco zmnieniony. Moderatorzy zostali podzieleni na trzy klasy. Pierwsza z nich, miała najmniejsze możliowści. Jednak po długiej, i zasłużonej działalności, można dostać awans do drugiej, oraz pierwszej klasy, mając lepsze narzędzia do dyspozycji.