معدن طلا

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
فارسیIcon-Iran.png
ItalianoIcon-Italy.png
RomânăIcon-Romania.png

معدن طلا مقداری طلا است که توسط کشورها در مسابقات برنده می شوند
مقدار طلا موجود در معادن طلا با توجه به مسابقات متغییر است، در هر صورت این میزان طلا بین شهروندان کشور صاحب معدن توزیع میگردد.

تاریخچه

معادن طلا در روز 1,949 وارد بازی شدند وقتی که رقابت معدن طلا شروع شد.

این مسابقه شامل 5 رقابت میزان تخریب بود,یک معدن طلا برای هر قارّه (اروپا ، آسیا ، آفریقا ، آمریکا ، اقیانوسیه): پاداش هر یک از کشورهای برنده یک معدن طلای 100،000 تایی بود.


استفاده

میزان طلای باقی مانده در معدن طلا به صورت درصدی در عکس نشان داده شده است این میزان بر اساس مقدار طلای اولیه معدن طلا محاسبه شده است

هنگامی که به کشوری معدن طلا متعلق میگردد معمولا معدن در پایتخت تاریخی این کشور مستقر میگردد

معادن طلا در صفحه کشورهای دارنده ی معادن قابل نمایش است: از اونجا شما میزان طلای باقی مانده در معدن را می توانید مشاهده کنید. همین اطلاعات در صفحه اطلاعات منطقه ی دارای معدن طلا قابل مشاهده است
معادن طلا بر روی نقشه هم نمایش داده میشوند, با سه نماد مختلف که بستگی به میزان طلای باقی مانده در معادن دارد.

استخراج از معدن طلا

در صفحه ساختمان های من شهروندان میتوانند طلا را استخراج کنند

یک شهروند با سطح تجربه 22 یا بیشتر در صورتی که کشوری که شهروندی آنرا داراست دارای معدن طلا باشد قادر است که طلا را از معادن استخراج کند. معادن طلا به صورت روزانه قابل استخراج هستند, و هزینه ی آن تنها 10 انرژی است.با رفتن به بخش “ساختمان های من ” .
در “ساختمان های من” یک دکمه ی “استخراج” وجود دارد که میتوان از آن روزی یک بار استفاده نمود. بعد از استفاده از آن, شهروندان میزان متغییری طلا دریافت میکنند, که بین Icon-gold.gif 0.3 طلا - Icon-gold.gif 40 طلا است.
هنگامی که شهروندی طلا از معدن طلا استخراج می کند, علاوه بر این, کشور میزان Icon-gold.gif 0.1 طلا برای هر استخراج دریافت می کند, و میزان طلای دریافتی شهروند اهمیتی ندارد.

Gold mine reward.png

اگر کشوری صاحب دو یا تعداد بیشتر معدن طلا باشد, میزان طلای موجود در معادن طلا بر روی هم انباشته میگردد و در صفحه Economy کشور قابل نمایش است; در این مورد, میزان طلای استخراج شده از معادن طلا فی ما بین آنها تقسیم می گردد.
میزان طلاهای دریافتی شهروندان یا کشور به تعداد معادن طلا ارتباطی نداره و معادن بیشتر تاثیری روی آن ندارد.

یک معدن طلا در صفحه منطقه

نکات

  • مناطقی که دارای معدن طلا هستند را میتوان به صورت مستقیم با حمله هوایی مورد حمله قرار داد, دقیقا مثل بقیه مناطق (تا زمانی که شرایط برای انجام حمله هوایی آماده و مهیا شده باشد).
  • از معادن طلا میتوان طلا استخراج کرد حتی اگه بین منطقه ی معدن طلا و پایتخت مسیر تجاری وجود نداشته باشد.

Back.gif Economy بازگشت به