Help:Contents/Türkçe

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
한글Icon-South Korea.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Green check.jpg

This page represents an official eRepublik Wiki help page.
This is an administrative page. Please notify Admin when editing this page.


Erepublik-logo.jpg

See Also


Contents
Bütün Erepublik Wiki Editörleri hoşgeldiniz! Bu sayfa wiki hakkında bazı temel bilgileri sağlamak ve wiki içinde ihtiyacın olacağı araçlar için bir merkez olarak oluşturulmuştur.

Temel Bilgiler

Erepublik Wiki oluşturulmuştur ve kullanıcılar tarafından kullanıcılar için yönetilmektedir. Senin gibi Erepublik Vatandaşları Wiki için yeni bir wiki hesabı oluşturmak dışında herşeyi yapıyorlar. Bütün ansiklopedilerde olduğu gibi, wiki tarafsız ve gerçek bilgiler üzerine kurulmuştur.

 • Topluluk olarak oldukça rahatız, Buradakiler doğrultusunda, standards, templates, ve rehberler takip edilmelidir. Bunlara uymayan sayfalar silinecektir.
 • Hiçkimse sayfalara sahip olamaz. Herkes bir sayfada değişiklik yapabilir, kullanıcıların şahsi sayfaları da buna dahildir. Yaparız, ancak, sayfa sahiplerine sayfayı tamamlamalarını isteyiniz.
 • Deneyim edinme harikadır!... Ama sizden sandbox kullanmanızı istiyoruz. Burası, kullanıcıların kendi isimlerine açtıkları alanlardır, . Special:Mypage/Sandbox 'de sayfa yaratarak kendi sandbox'unu oluştur. Sandbox ile işin bittiğinde, Lütfen sayfadaki bütün içeriği temizle.
 • İngilizce wiki'nin eRepublik'de de olduğu gibi esas dilidir. Ancak sayfaların çevirilmesine izin veriyoruz, İngilizce bilmeyen kullanıcılarımız için farklı rehberlerimiz var, daha çok bilgi için Help:Translating Pages.
 • Sana yardım edecek bir topluluğumuz var! Bu sayfada bir mesaj bırakınız Bar ya da kullanıcı görüşme sayfalarının birinde Uber Editor's.

Kullanıcı Sayfaları vs Vatandaş Sayfaları

Kullanıcı Sayfaları wiki hesabın oluşturulduğu anda otomatik olarak yaratılmaktadır. Burası kendi reel hayatını ve wiki projelerini yazdığın alandır. Bazı zamanlar, sadece vatandaş sayfan için bir link sahip olmak isteyebilirsin. Editör dostlarınız sizinle kullanıcı görüşme sayfaları üzerinden bağlantı kurabilir

 • Kullanıcı sayfana buradan bağlanabilirsin: Special:Mypage kullanıcı görüşme sayfana buradan bağlanabilirsin: Special:Mytalk.
 • Kullanıcı sayfanda vatandaşlık şablonlarını KULLANMAYINIZ.
 • Kullanıcı sayfandan vatandaşlık sayfana olan bir bağlantı linki KULLANMAYINIZ. (Bu insanların senin için mesaj bırakmalarını zorlaştırır.).

Vatandaşlık Sayfaları kullanıcılar tarafından eRepublik'deki kendilerini tanıtmaları içindir." Oyundaki linkin seni götürdüğü yerdir. Vatandaşlar başarılarını listeleyip başkalarına da ne yaptıklarını gösterebilir. Bu sayfayı kullanıcı sayfasından ayırmak, diğer yazarların isminden önce "User" yazmadan kolayca sayfana bağlanacağı anlamına gelir. Vatandaşlık sayfanı oluştururken gerekli yardım için Citizen Page Tutorial sayfasını kullanınız.

Farklılıkları buradan inceleyiniz:

Başlamanız için kılavuz

Rehber Özet
Editleme Erepublik Wiki'de sayfa oluşturmak hakkında bilmen gerekli olan herşey.
Biçim Rehberi Erepublik Wiki ölçütleri.
Vatandaş Sayfası Rehberi Vatandaş sayfanı yazmana yardım edecek rehber.
İpucu Deneyimli kullanıcılardan bazı ipuçları.
Ortak Şablon Bir yerdeki en yaygın şablonlar!
Çeviri Sayfaları İngilizcesi olmayan sayfaları nasıl oluşturacağımız hakkında özel talimatlar.
Poliçeler Wiki poliçeleri linki.

Pekela....

 • Yukarıdaki sayfaları kontrol ediniz (ve sağ üst köşedeki sayfalar).
 • Diğer sayfalara bakıp wiki'nin nasıl çalıştığını öğrenin.
 • Vatandaşlık sayfanız üzerinde çalışıyor olun!

Şifre Değişikliği

Hergani bir sebepten dolayı şifreni değiştirmeyi dileyebilirsin (ya da unutmuş olabilirsin):

Otomatik bir şekilde oluşturulan şifre sana gönderilecektir, bu şekilde giriş yapabilirsin. Son olarak, Buraya bağlanarak şifreni düzenleyebilirsin my preferences. Bildirim sana mail olarak gönderilecektir.