KIRMIZI BEYAZ/Türkçe

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
TürkçeIcon-Turkey.pngKIRMIZI BEYAZ

Unknown Party

Sosyal
Ülke Flag-Turkey.jpg Turkey
Kısaltma KB
Politik
Başkan J211
Başkan Yardımcısı ultrAsIan
Secretary General deli ormanli
Encümen Üyesi Turk.Askeri
Spokesman OkanOzcelik
Üyeler 57
Rank 3
Meclis 5/40 seats, 13%
Görüş Center
İdeoloji Libertarian

Kuruluş

Yaklaşık 4-5 yıllık mazisi olan KIRMIZI BEYAZ ve öncesinde AK-47 partileri Armada - Ayyıldız Tim - Aslantepe - İstiklal Ordusu askeri ortaklığının siyasi ayağı olarak politikaya adımını attı. Uzun siyasi dönemince çok sayısa başkan çıkardı ve destekledi. OkanOzcelik, Moon-Star, J211, M.K.A, deli ormanli, Cihan. çıkardığı başkanların bazılarıdır.

Tüzük

Parti Tüzüğü: [1]

Özenle hazırlanmış olan KIRMIZI BEYAZ parti tüzüğü birçok partiye tüzük oluşturmada rehber olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Misyon

Uzun siyasi hayatı boyunca partimiz her zaman ülke çıkarını önde tutup doğru adayı desteklemek için toplantılar yapmış ve sonuca oy birliği ile varmıştır, bu yolda gerçekleşen birçok başarıya imza atmıştır. Özellikle ülkenin tamamen silinmiş ve kendi içinde bölünmüş anlarında elini taşın altına koyan başkanları sayesinde tekrar zirve peak noktasına çıkarmasında öncülük etmiştir. Bunun en somut örnekleri deli ormanli ve MooN-StaR başkanlık dönemleridir.

Vizyon

Partinin vizyonu her zaman için her kesim ve her ordu için ortak payda olmaktır, ülke çıkarını kendi çıkarı görmek ve bunu diğer vatandaşlara kanıtlamak adına yolundan hiç sapmamak yegane amaçlarıdır.

SLOGAN:

Senin, Benim, Hepimizin... / Mine, Yours, Ours....