Kamikaze muru/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
PolskiIcon-Poland.pngKamikaze muru

39 Message  · Wiki

Citizen2599171.jpg
Społeczność
Nationality Flag-Belarus.jpg eRepublikan
National rank 79
Date of birth 20 Stycznia 2010
Residence Mahilyowskaya
Sex Male
Partie polityczne BrOTHERHOOD
Polityka
Kongresmen of Belarus
25 Stycznia 2011 – 25 Kwietnia 2011
Militaria
Rank Icon rank World Class Force**.png World Class Force**
Aircraft rank Airman 0.png Airman

Początek

Kamikaze muru urodził się 10 Stycznia 2010 roku w w Polsce w regionie Little Poland więc w okresie po wielkim BB gdy eNiemcy były wymazane. Do gry trafił dzięki zaproszeniu od przyjaciel z którym grywał w starego dobrego RTSa jakim jest Total Annihilation. Początkowo jego e-życie ograniczało się do pracy w firmie Zboże, treningu i przeglądaniu oraz komentowaniu prasy. Taki stan rzeczy utrzymywał się do drugiej bitwy o Rhone Alps która zakończyła się klęska Polski i zmusiła Kamikaze muru do emigracji za chlebem.

Za granicą

Po utracie przez ePolskę Rhone Alps oraz Brandenburg and Berlin w kraju załamała się branża land i większość ludzi w niej pracujących został zmuszona do emigracji, wśród nich był Kamikaze muru. Pracował między innymi w kopalni diamentów w eKanadzie, eRPA i w kopalni żelaza w eChinach. Na emigracji zaangażował się też w akcje aPTO w Danii organizowanej przez Partie Imperialną, w efekcie przyjął dońskie obywatelstwo i miał je od dnia 31 May 2010 do 1 Października gdy powrócił do ePolski. Długo jednak w kraju nie był bo już 6 Października admini dodali do gry Białoruś. Kamikaze przyłączył się więc do polskiej akcji aTO i wyruszył na wschód. Jednak już 1 Listopada musiał wracać do kraju z powodu zmian w grze, które spowodował powiązanie obywatelstwa z miejscem wydawani gazetki, i działalnością firm.

W Polsce

Po przybyciu do ePolski, nawiązał współprace z Sylwestrem Zwierzem który utworzył partie Partie Ruchu Oporu. Został w tej partii szefem do spraw informacji, jego prac polegała na informowaniu członków graczy o ważnych wydarzeniach w partii oraz szukaniu nowych graczy. 1 Listopada złożył podanie do jednej z najlepszych polskich grup bojowych,czyli POG, podanie zostało pozytywnie rozpatrzone i stał się "królikiem" .Jego przygoda z PRO skończyła się gdy Sylwester Zwierz przegrał wybory na prezydenta z Ariakisem i postanowił się usunąc w cień. Na skutek niesmaku spowodowanego bezpruderyjna kampani wyborczą, postanowił odpocząc od ePolskiej polityki i wrócić na Białoruś pomóc Białorusinom w odbudowie państwa po udanym polskim PTO. 21 Stycznia 2011 przybył uzyskał Białoruski obywatelstwo i na stałe zamieszkał w Mahilyowskaya.

Białoruś

21 Stycznia 2011 przybył uzyskał Białoruski obywatelstwo i na stałe zamieszkał w Mahilyowskaya. 25 stycznia wystartował do kongresu i uzyskując 7 głosów zajął 1 miejsce w Sowim okręgu i 10 w kraju, co dał mu mandat do Białoruskiego kongresu.

Prasa

Kamikaze Muru posiada gazetkę ePrzekrój, na jej łamach wydał 8 artykułów i uzyskał 360 subskrypcji.

Medale

Icon achievement Hard Worker on.gif 36x Hard Worker
Icon achievement Congress Member on.gif 3x Congress Member
Icon achievement Battle Hero on.gif 10x Battle Hero
Icon achievement Super Soldier on.gif 57x Super Soldier
Icon achievement Mercenary on.gif 4x Mercenary
Icon achievement True Patriot on.gif 12x True Patriot