My country/Shqip

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png

Vendi stats është i arritshëm duke klikuar flamurin tuaj vend në sidebar.


Në faqen ka një menu me pesë skeda njëri përmban informata dhe statistika për vendin që ju jeni duke banojnë in tabs Këto janë, Shoqëria Ekonomi, Politikë, ushtarake dhe Administrata. Kur ju të parë të mbërrijë në faqe, ju do të merren për të Shoqërisë tab.

Country header.jpg

Në krye të çdo faqe në këtë menu ju do të shihni përzgjedhës vendit, një lidhje për të parë vendin në hartë botërore, dhe gjithashtu një lidhje në faqen e vendit wiki dhe rangun e vendit.


Back.gif Ktheu tek faqja Info

Menu Rising

Main page · Market · Community · Rules · History