Hapësira e lajmërimeve

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png



Hapësira e lajmërimeve mban alarmet dhe lajmërimet e tjera.Nëse dëshiron ti shohësh lajmërimet,kliko ikonen Alert Alert icon.jpg në fund të profilin tënd në faqen Home.

Ndihmesë:Mund të hysh në atë faqe dhe duke shtypur SHIFT+A .

  • Këtu mund të marrësh mesazhe duke të informuar ty për disa ngjarje të caktuara (P.SH kërkesat për shok)
  • Lajmërimet fshihen automatikisht qdo pesë ditë.
  • Çdo lajmërim ka një një buton Check për të të lejuar që ta fshishë.
  • Alarmet shfaqen sipas datës,në fund të çdo alarmi mund të shohësh datën se kur të ka ardhur.
  • Numri i alarmeve të palexuara shfaqet në çdo faqe të eRepublik,në pjesën që shfaqet me informacionet e profilit.Kur e klikon do të dërgohesh në listën e lajmërimeve.


Back.gif Ktheu tek faqja Homepage