کمک مالی

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png

Erepublik Logo v1.jpg

این صفحه بعنوان صفحه تاریخی ورژن یک ذخیره شده است
این اطلاعات منقضی شده هست و نباید در بازی کنونی خود تاثیر بدهید

کمک مالی یک توانایی است که به شهروندان، موسسات یا کشور ها اجازه میدهد که ارزمحلی، طلا، یا موجودی را به عنوان کمک مالی به دیگر اشخاص بفرستند.

برای رسیدن به قسمت کمک مالی، صفحه شخصه شخص مورد نظر را باز کنید(شهروند/موسسه) و در قسمت زیر عکس فرد آخرین گزینه را به نام "کمک مالی" انتخاب کنید. این کار قسمت موجودی را باز میکند، دو قسمت وجود دارد، یکی از آنها با برچسبی به نام "وسایل" و دیگری با برچسبی به نام "پول" که انواع پول های شما را در بر دارد مشخص شده اند.

کمک مالی همچنین به محدودیت ها در موجودی شهروند توجه دارد، اگر موجودی او کامل است، او نمیتواند وسایل جدید دریافت کند- یک پیام به شما در هنگام تلاش برای کمک نشان داده میشود: "شهروند نمیتواند وسایل شما را بپذیرد زیرا موجودی ایشان کامل است"

علاوه بر اطلاعاتی که در پایین نشان داده میشود، شما میتوانیدطلا/ارز محلی را مستقیما به عنوان کمک مالی به کشور ها بدهید و میتوانید مستقیما طلا را به عنوان کمک به حزب ها بدهید.

کمک های مالی شهروندان و ادارجات

هر شهروند و موسسه میتواند هم وسایل و هم پول را به دیگر اشخاص بفرستند.

وسیله

Donate V1.jpg

اعضا میتوانند از گرفتن و رها کردن(درگ اند دراپ) برای فرستادن وسایل به دیگر شهروندان یا موسسات استفاده کنند.

زمانی که شما دارید از گرفتن و رها کردن استفاده میکنید، اگر شهروند/موسسه ای که شما در حال ارسال این وسایل به او هستید دارای 10 یا بیشتر از 10 فضای خالی در موجودیش باشد، شما 10 جعبه برای پر کردن میبینید. اگر شهروند 9 یا کمتر فضای خالی داشته باشد شما دقیقا به مقداری که فضای خالی در موجودی این شخص وجود دارد، فضای خالی مشاهده میکنید.

کمک مالی همچنین به محدودیت ها در موجودی شهروند توجه دارد، اگر موجودی او کامل است، او نمیتواند وسایل جدید دریافت کند- یک پیام به شما در هنگام تلاش برای کمک نشان داده میشود: "شهروند نمیتواند وسایل شما را بپذیرد زیرا موجودی ایشان کامل است اگر یک عضو با موفقیت وسایل را بفرستد، این پیغام نشان داده خواهد شد: "شما با موفقیت وسایل را فرستادید"

بعد از اینکه "ارسال" فشار داده شد، وسایل به شهروند ارسال خواهد شد و گیرنده پیامی دریافت میکند.اگر در حین گرفتن و رها کردن، گیرند کمک مالی دیگری دریافت کند و موجودی او فضای خالی برای پذیرش کمک مالی نداشته باشد، فرستنده این پیغام را مشاهده خواهد کرد: "در مدت پروسه ی ارسال، یک شخص ایرپابلیکی دیگر وسایلی را به (نام شهروند/موسسه) فرستاده است و فضاهای موجودی ممکن است اشغال شده باشد، لطفا دوباره تلاش کنید."

در مدت پروسه ی ارسال، پیوست تمامی کمک ها نمایش داده میشود.

پول

تمامی اعضا میتوانند کمک های مالی طلا یا ارز را به شهروندان، موسسات، احزاب یا کشور ها بدهند

در صفحه کمک مالی شما میتوانید اطلاعات زیر را ببینید.

  • طلا یا ارز شهروندی که در حال دیدن صفحه است.
  • قسمت کمک مالی، قسمت قابل ویرایش، تنها اعداد قابل استفاده هستند
  • دکمه کمک، زمانی که فشار داده شود کمک انجام میشود و گیرنده یک پیام دریافت میکند.

زمانی که شما در حال ارسال کمک مالی هستید تنها میتوانید عددی با دو اعشار وارد کنید(برای مثال 10.12 ریال نه 10.123 ریال)

پیام های اطلاع رسانی

  1. زمانی که یک شهروند، موسسه سعی در ارسال کمک 0 یا منفی داشته باشد این پیام نشان داده میشود : "شما فقط میتوانید کمک پولی ارسال کنید که از 0 بیشتر باشد"
  2. زمانی که یک شهروند/موسسه مقدار مورد نیاز پول را در موجودی خود ندارد، این پیام را مشاهده میکند : "شما به اندازه کافی پول در موجودیتان ندارید تا این کمک را انجام دهید"
  3. اگر یک شهروند/موسسه سعی در ارسال پولی به یک شهروند/موسسه دیگر دارد که وجود خارجی ندارد این پیام نمایش داده میشود: "شهروند/موسسه ای که شما سعی در ارسال کمک به آن را دارید وجود ندارد"
  4. اگر یک شهروند/موسسه سعی در ارسال پول از حساب کاربری دارد که آن حساب را ندارد، او این اشکال را خواهد دید: "شما حساب کاربری مناسب را برای ارسال کمک ندارید"
  • اگر یک شهروند/موسسه با موفقیت پول را ارسال کند، این پیام ظاهر خواهد شد: "شما با موفقیت (مقدار) (ارز/طلا) را ارسال کردید.

اگر دریافت کننده ارزی را که میفرستید در موجودیش نداشته باشد، قسمتی برای این ارز به طور خودکار ساخته میشود.

کمک های مالی به کارخانه ها

ارسال کمک مالی به کارخانه ها تنها برای اداره هایی قابل انجام است که مدیر عامل هستند.

وسایل

وقتی شما با حساب کاربری موسسه خود وارد میشوید، شما میتوانید قسمت ارسال مواد خام را در قسمت مواد خام در صفحه شرکت ببینید.

Donate raw materials.png

یک اداره میتواند از گرفتن و رها کردن(درگ اند دراپ) برای ارسال مواد خام به شرکت ها استفاده کند(فقط شرکت های ساختمان سازی و تولیدی و فقط مواد خام خاصی که مورد استفاده شرکت هستند) شرکت ها مواد خام نمیتوانند هیچ نوع کمکی دریافت کنند.

Donate items to company.png

بعد از اینکه ارسال فشار داده شد، مواد خام به موجودی شرکت انقال پیدا میکنند و صاحب شرکت پیامی دریافت خواهد کرد.

کمک های مالی کشور

آیا من میتوانم خرید/فروش در بازار سیاه انجام دهم؟

این موضوع به این معنی است که شما میخواهید خرید/فروش را مستقیما با دیگر موسسات یا شهروندان بدون استفاده از بازار انجام دهید. خوب، انجام دادن این کار ریسک های بزرگی را به دنبال دارد.

برای اجتناب از آنها شما نیاز به یک قراداد امضا شده و قانونی نیاز دارید، اگر طرف مقابل به قرارداد احترام نگذارد، شما میتوانید از ادمین بخواهید تا قرارداد را اجرا کند، با شروع یک محاکمه.

نداشتن قرارداد رسمی به این معنی است که شما برای استفاده از بازار سیاه مسئولید.


V1 Menu

فارسی . مکانهای من . قوانین . اقتصاد . تاریخ . اطلاعات . ارتباطات