One:FAQ/Latviešu

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
EestiIcon-Estonia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
ItalianoIcon-Italy.png
LatviešuIcon-Latvia.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Erepublik Logo v1.jpg

This page has been saved as historical information from V1.
This information is out of date and should not be used for current game play.

Contents

Kādas ir eRepublikas tehniskās prasības?

eRepublika ir pieejama tiešsaistē un tai nav nepieciešams neko lejuplādēt. Viss, kas vajadzīgs, lai spēlētu ir internets. Minimālās prasības ir: 233 MHz procesors, šobrīdēja Internet Explorer, Safari vai Mozilla Firefox un aktivizēts JavaScript.

Cik akauntus es varu izveidot?

Katrs spēlētājs drīkst spēlēt are tikai vienu akauntu.

Ko man darīt, ja esmu aizmirsis savu paroli?

Ielogošanās lapā atradīsiet linku "Forgot password". Uzklikšķiniet uz tā un jūs novadīs uz anketu, kur būs jāievada jūsu epasta adrese. Tad informācija par to kā izdzēst esošo un izveidot jaunu paroli pienāks uz jūsu epastu.

Vai es varu nomainīt sava pilsoņa vārdu?

Pēc tam, kad pilsonis ir izveidots, jums vairs nav iespējas mainīt tā vārdu. Tas tādēļ, lai neizraisītu apjukumu starp citiem eRepublikas pilsoņiem.

Kā savā profilā ievietot savu attēlu?

Lai piekļūtu savam profilam, jums jāielogojas. Ieejiet savā profilā un klikšķiniet uz 'Edit profile'. Tur jūs varēsit izvēlēties savu attēlu, ko augšupielādēt šajā lapā.

Cik maksā eRepublik?

Reģistrēšanās un pilsoņa izveide eRepublikā nemaksā pilnīgi neko. Ir iespēja papildus iegādāties eRepublikas zeltu ar īstu naudu reizi nedēļā.

Kā uzaicināt draugus spēlēt eRepubliku?

Kad sasniedz ceturto pieredzes līmeni, tu iegūsti iespēju sūtīt neierobežotu skaitu ielūgumu saviem draugiem. eRepublikā "Invite friends" jeb uzaicināšanas poga ir atrodama izvēlnē zem „community” sadaļas. Lai uzaicinātu draugu, jums būs jāievada viņa epasta adrese. Kad uzaicinātais spēlētājs sasniedz līmeni 6. pieredzes līmeni, spēlētājs, kas viņu uzaicināja, saņem 5 gold.

Spēlēšana

Ko darīt, kad esmu piereģistrējies?

'To Do' jeb padarāmo darbu saraksts jūsu „home page” var jums palīdzēt. Tas ir kā jūsu personīgais plānotājs, šis saraksts jums norāda uz visām lietām, ko jūs varat izdarīt. Pēc tam, kad viens darbs paveikts, jūs to vienkārši varat izdzēst no sava darāmo darbu saraksta.

Kas ir ”Gold” un kam man tas vajadzīgs?

Neskatoties uz terminoloģiju, eRepublikas „gold ” jeb zelts ir licenses tiesības un nekad un nekādā gadījumā netiks iemainīts ne pret kādu RL valūtu.

"eRepublik gold" ir nepieciešams lai:

Kā atrast darbu?

Pirmais solis ir ieiešana darba piedāvājumu listē „Job market”. Tur tu varēsi aplūkot visus pašreizējos darba piedāvājumus, kādus piedāvā visas eRepublikas kompānijas un izvēlēties to, kas ir vispiemērotākais tev. Esi uzmanīgs, jo katram piedāvājumam ir norādīts minimālais „skill” līmenis, kas vajadzīgs, lai pieteiktos.

Kādēļ es nesaņemu pilnu algu !?

Ienākumu nodoklis automātiski tiek atvilkts no algas.

Vai varu strādāt vairākās vietās vienlaicīgi?

Nē vienlaicīgi nav iespējams strādāt vairāk kā vienā kompānijā. Tikai kompāniju menedžerim ir iespēja izveidot vairākas kompānijas vairākās vietās vienlaicīgi.

Kā pilsonis ēd?

Reizi dienā viena vienība augstākās kvalitātes ēdiena tiek automātiski apēsta. Ēdienu var iegādāties tirgū „marketplace”. Atceries, ka, lai izdzīvotu eRepublikā tev ir jāēd un vienmēr vajadzētu turēt inventorijā ēdienu rezervē, ja pilsonis neēd viņa veselība krītas ļoti strauji.

Kas ir veselība ( Wellness) un kam tā vajadzīga?

Veselība ir jūsu pilsoņa dzīvības un laimes indikators. Joaugstāka veselība pilsonim, jo produktīvāk viņš darīs savu darbu un tā arī pastiprina jūsu sitienus cīnoties. Ja jūsu veselība sasniedz 0, jūsu pilsonis mirst.

Kas ir pieredzes punkti (experience points) un kā tos var pelnīt?

Pieredzes punkti (EP) norāda zināšanu līmeni kādu jūsu pilsonis eRepublikā ir sasniedzis. Pa vienam pieredzes punktam dod par trenēšanos, strādāšanu un ēšanu. Tāpēc spēlētājs kurš ielogojas regulāri var iegūt trīs pieredzes ounktus dienā bez jebkādām pūlēm. Piedevām, pieredzes punkti tiks saņemti kad:

 • tu augšupielādēsi savu attēlu;
 • tevi pirmo reizi pieņems darbā;
 • tu piedalīsies kaujā;
 • tu balsosi vēlēšanās;
 • tu izveidosi kompāniju;
 • tu apgreidosi kompāniju;
 • kļūsi par kongresa biedru;
 • izveidosi partiju;
 • uzvarēsi partijas vēlēšanās;
 • kļūsi par valsts prezidentu.

Kā var atslēgt jaunas iespējas eRepublikā?

Katru reizi, kad tu sasniegi jaunu līmeni (atkarīga no pieredzes punktiem), tu atslēgsi kādu jaunu iespēju.

Kā lai uzlaboju savas darba spējas (skills)

Celtniecība (Construction), izejvielu (land) un ražošanas (manufacturing) spējas aug atkarīgi no tā cik tu strādā attiecīgajā jomā. Katru reizi kad to noteiktajā darba veidā strādā tavs spēju līmenis tiek paaugstināts par noteiktu vērtību. Tas pats attiecībā uz spēku (stregth) tiek paaugstināts ar katru treniņa reizi.

Kā kļūt par karavīru?

Visiem pilsoņiem ir iespēja būt karavīriem neskatoties uz to vai viņi ir darbinieki, menedžeri, kongresmeņi vai prezidenti. Kad tiek sasniegts pieredzes līmenis 2, trenēšanās tiek atļauta, un tu iegūsti militāro ranku „recruit”. Kad tiek sasniegts līmenis 5, tiek atļauts cīnīties, tātad būt par karavīriem.

Es par savu algu nevaru atļautie pārtiku, es nomiršu badā!!! Ko man darīt?

 • savelc ciešāk jostu, tavas spējas sākumā ātri pieaugs un tu varēsi atrast labāku darbu ar lielāku algu ļoti ātri pirms tu pagūsi nomirt badā.
 • atrodi zemākas kvalitātes kompāniju, tādējādi tu samazināsi veselības daudzumu, kas tiek patērēts strādājot
 • avārijas gadījumā atmet trenēšanos līdz brīdim, kad tev sāk veikties labāk
 • parasti valstīs ir pieejama palīdzība trūkum cietējiem, pieredzējušāki spēlētāji tev varēs palīdzēt noskaidrot vairāk

Kā lai nopelnu vairāk naudu?

Lai np[pelnītu vairāk par savu dienišķo algu, vari pieteikties savas valsts armijā, izveidot kompāniju vai spekulēt valūtas tirgū.

Kā lai pievieno draugus eRepublikā?

Kad aplūko kāda cita profila lapu, var redzēt "Add as friend" pogu. Pēc tam kad uz tās uzklikšķini, paziņojums par tavu prasību tavu draudzības piedāvājumu tiek nosūtīts otram pilsonim. Ja viņs draudzību pieņem tad automātiski pievienojas tavam draugu sarakstam. Savā homepage var aplūkut draugu „shouts” tas atļauj vieglak sazināties ar visiem saviem draugiem reizē

Kā lai ziedoju naudu vai produktus citam spēlētājam?

Katra pilsoņa profilā ir poga „Donate” (ziedot). Kad uzsiedīsi uz tās nokļūsi ziedošanas panelī, kur izmantojot manuālu pārvilkšanu ar kursoru varēsi no savas inventorijas pārvietot uz cita cilvēka inventoriju priekšmetus sadaļā „money” varēsi parskaitīt naudu.

Kas ir „ranking”?

„Ranking” jeb ranks norāda tavu vietu starp citiem spēlētājiem balstoties uz pieredzes punktu daudzumu. Augstāko vietu spēlētājus var apskatīt Info-Rankings

Kas ir shouti?

Shouti eRepublikā tiek izmantoti kā sazināšanās veids. Shoutus var apskatīt shoutboxā , kas ir jūsu homepageā shoutboxam ir 3 sadaļas: friends (draugi), officials ( officālie) un everyone (visi). Ar shoutiem var sazināties ar draugiem un informēt viņus par neseniem notikumiem eRepublikā. (piemēram.: "Esmu izveidojis jaunu kompāniju!" vai "Tagad esmu dzeltenās partijas biedrs Argentīnā ( WTF )").

Kā eRepublikā cīnīties?

To vai tava valsts ir iesaistīta karā (arī pretošanās karā) tu vari redzēt aplūkojot karu sarakstu pieejamu savā homepage. Kad esi izvēlējies kurā kaujā cīnīties vienkārši spied uz pogas „fight”. Kaujas laikā tu zaudē veselību, taču tieši tava palīdzība kaujā var būt izšķiroša. Tas cik stipri tu sit ir atkarīgs no ieroča ko tu lieto, tavas veselības un militārā ranka

Kā ātri apgūt spēles pamatus?

Visa informācija ir atrodama eRepublikas oficiālajā wiki. Pastāv arī iespēja piekļūt un lietot eRepublikas forumiem, precīzāk foruma sadaļu „Help”. Problēmas ar citu palīdzību visticamāk būs iespējams risināt tur.

Politika

Kā es varu kļūt par kongresa biedru?

Partijas prezidents izveido sarakstu ar 40 kandidātiem, kas piedalīsies kongresa vēlēšanās, kas vienmēr notiek 25. datumā katru mēnesi. Vēlēšanās piedalās tikai kandidāti no 5 valsts lielākajām partijām. Lai piedalītos kongresa vēlēšanās jābūt vismaz pieredzes līmenī 12.

Kā es varu kļūt par valsts prezidentu?

Tikai 5 lielāko partiju prezidenti , var tikt nominēti valsts prezidenta vēlēšanām.Ja tu esi vienas no 5 lielākajām partijām prezidents, tu vari valsts prezidenta amatam nominēt sevi.. Lai piedalītos valsts prezidenta vēlēšanās ir jābūt vismaz pieredzes līmenī 14.

Kompānijas, Organizācijas un Avīzes

Kāpēc man būtu jāpērk tirgus eksporta license?

Lai eksportētu savu produkciju, tev vajadzēs nopirkt licensi katrai valstij uz kuru tu vēlies produkciju eksportēt. Tirgus licenses cena ir 20 gold. Kad tu izveido kompāniju tev tiek piešķirta viena bezmaksas tirgus license par brīvu, kas ļaus tev tirgot produktus izveidošanas valstī

Kas ir organizācijas?

Organizācija ir ļoti līdzīga pilsonim, tikai ar mazāk iespējām. Organizācija nevar trenēties, cīnīties, iesaistīties politikā, veidot partiju, balsot vai strādāt. Organizācijas tiek lietotas, lai pārraudzītu kompānijas, kā arī pilsoņi tās lieto, lai veidotu dažādas iestādes, vēstniecības, bankas utt.

Kā lai es izveidoju avīzi?

Lai pilsonis varētu izveidot avīzi, viņam/viņai jābūt vismaz 8. pieredzes līmenī. Izvēlnē apakš „My places” sadaļas ir 'Newspaper' poga. Ja tev vēl nav avīzes tu tādu vari izveidot samaksājot 2 gold. Ar avīzēm eRepublikā tiek nodota tālāk visu veidu informācija tās ir gan ziņu, gan reklāmu avots.

Ko man darīt ja...

...Ja mana ģimene grib spēlēt eRepublik, bet mums ir viena IP?

Viena IP netiek izmantots kā kritērijs vairāku kontu īpašnieku noteikšanai un par to bans nedraud.
Aizlieguma vairākiem cilvēkiem spēlēt no vienas IP nav.

...Es gribu izdzēst savu eRepublik akauntu.

Izsūti pieprasījumu izmantojot "Game Support" šeit contact form.

...Es vēlos nomainīt sava pilsoņa vārdu.

Šāda iespēja pagaidām netiek piedāvāta.
Iespējams nākotnē šāda iespēja parādīsies
Jebkurā laikā ir iespējams izdzēst esošo akauntu un izveidot citu..

...Es vēlos nomainīt savas organizācijas nosaukumu.

Šāda iespēja pagaidām netiek piedāvāta.
Iespējams nākotnē šāda iespēja parādīsies
Līdz tam laikam tu vari izveidot citu organizāciju un lietot to.
Tā nebūt gold izniekošana, jo veco organizāciju varētu lietot kā papildus noliktavu.

...Es vēlētos dzīvot citā reģionā.

Tiklīdz tu sasniedz pieredzes līmeni 3, tes ir iespēja lietot dzīvesvietasmaiņas opciju savā profilā. Vari pārcelties uz jebkuru pasaules reģionu.

Lai pārceltos ir nepieciešama viena biļete inventorijā ko var iegādāties valsts tirgū. Pārcelšanās nedaudz negatīvi ietekmē tavu veselību noteiktais daudzums atkarīgs no biļetes kvalitātes.

...Es vēlos pārvietot savu kompāniju uz citu reģionu.

Šādas iespējas pagaidām nav.
Tas būs iespējams, ja šāda iespēja tiks iekļauta spēlē.
Bet pastāv iespēja pārdot savu kompāniju.

...Es vēlos pārvietot avīzi no viena akaunta uz kādu citu.

Izsūti lūgumu "Game Support" šeit contact form pēc transfer guidelines ievērošanas.

...Es vēlos iepirkties melnajā tirgū.

Tas nozīmē, ka tu vēlies pirkt pa taisno no spēlētāja vai organizācijas izlaižot tirgu. Šadi rīkoties ir riskanti.

Lai izvairītos no riska tev jāizveido derīgs līgums. signed contract. Ja otrs iesaistītais pilsonis neievēro kontrakta nosacījumus tu vari vērsties pie adminiem, lai viņi piemēro sankcijas.

Ja nav derīga kontrakta valid contract tad tikai un vienīgi tu atbildi par savām darbībām melnajā tirgū.

Atpakaļ uz īso pamācībuIzvelne V1

Pamācība · Manas vietas · Tirgus · Informācija · Noteikumi · Vēsture · Sabiedrība