One:Plato/Shqip

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.pngErepublik Logo v1.jpg

This page has been saved as historical information from V1.
This information is out of date and should not be used for current game play.

One:PlatoAdvisor bg clouds.png


Icon adv idle.png
Don't forget to work...
Platoni festuar një vit eRepublik
Plato 2nd.jpg
ERePlus-Plato.png

Qytetar Përshëndetje!

Plato është udhëzues të dobishme tutorial i Botës së Re. Me vështrim i ngulët markën e tij stoike, ai i ndihmon qytetarët e të reja duke i kujtuar atyre detyrat që duhet të bëhet brenda ditës - diçka pasardhësi i tij, Caesar, dështuar për të bërë.

Në një moment Plato u zëvendësua nga Cezari kur modul lufta u lirua në Histori / 7 prill, 2008. Pas një mungese të gjatë, Platoni, bëri rikthimin e tij triumfues më 4 mars, 2009. Ai gjithashtu vendosi ai preferoi të ulen në krye të drejtë të faqes, në vend se në anën e majtë të dikurshëm.

Plato ka bërë paraqitjet e veçanta mbi të eRepublik ditëlindjen dhe një tjetër në kapelen e tij partiake në 500 dite eRepublik s.


Plato kishte një kapelë snazzy # 2 për të festuar së eRepublik ditëlindjen e dytë.
eRepublik Plus ka një mundësi që të ketë Plato veshin një kapelë Krishtlindjeve. </ p>
Back.gif Ktheu tek faqja One:Homepage

Shiko edhe kete