One:Tank/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Erepublik Logo v1.jpg

Ta strona została zapisana jako historyczne informacje z V1.
Informacje są nieaktualne i nie powinny być używane dla obecnej gry.

Tank jest graczem który używa złota do kupowania Health kit do walczenia dużą ilość razy. Zazwyczaj są częścią armii państwa i podlegają bezpośrednim rozkazom sowich MON.

Tanki w v1

Tankowanie rozpoczęło się po wprowadzeniu Wellness Boxów. Na początku było traktowane jako zbyt drogie (Icon-gold.gif 2 Złota) żeby je używać jako główną siłę bojową, ale szybko ewoluowało do bycia decydującym czynnikiem w praktycznie każdej ważniejszej bitwie.

Tanki zazwyczaj mają rangę Icon Field Marshal.jpg Field Marshalla oraz ponad 15 siły.

Warty zaznaczenia jest fakt, że dopóki nie wprowadzono limitu 40 Wellness Boxów na dzień, nie było żadnych limitów ilości Wellness Boxów które można było kupić. Oznaczało to, że wystarczająco bogata osoba mogła zadać tyle obrażeń ile chciała w danej bitwie.

Tanki w v2 (Risingu)

W v2, wprowadzono spor zmian. Po pierwsze zastąpiono dotychczasowe Wellness Boxów Health kit, zmieniona też został cena z Icon-gold.gif 2 Złota do Icon-gold.gif 0,5 Złota, oraz skutki użycia teraz jedno użycie odnawiało 20 pkt health, dodatkowo zwiększono dzienny limit użyć z 40 do 99.

Tanki w v.1,5 (Czyli obecnie)

Po klapie wersji v2, wprowadzono nowy system bitew podobny do tego z v1. Zmiany dotyczył też tanków. Sam Health kit daje teraz tylko 10 pkt health ale nie ma na niego limitów, co powoduje niejednokrotną sytuacje gdzie pojedynczy gracz wbija po 10 mln influence.

Na skutek wprowadzeni limitu transakcji Icon-gold.gif 10 Złota na gracza, finansowanie tanków stało się dość kłopotliwe, co powoduje że tylko gracze z sporym zapasem golda lub kupujący golda kartami kredytowymi mogą być tankami.


Back.gif Powrót do żołnierz