Poland-Lithuania War/Lietuvių

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
SuomiIcon-Finland.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
PolskiIcon-Poland.png


Lenkijos-Lietuvos karas
BlankMap-World.png
Date 0 –
0
Territorial Changes Lietuvos-Latvijos teritoriju apsikeitimas, Lietuvos MPPs atstatymas
Belligerents
Flag-Poland.jpg Poland Flag-Lithuania.jpg Lithuania
Flag-PEACE.jpg PEACE
Mūšiai 11 (2 Lenkija-Lietuva; 9 territorijų mainai)
Kovos 12732 (Lenkija-Lietuva); 264986 (teritorijų apsikeitimas)
Visos kovos 277718

Lenkijos-Lietuvos karas buvo salyginai trumpas karas. Jį pradėjo Lenkija, nes norėjo high grain resurso, kuris yra Sudovia regione. Bet buvo užpultas ir Dainava regionas, nes lenkai norėjo blokuoti lietuvių atakas. Tuomet Lietuva turėjo kelis MPP. Po kelių valandų buvo nuspręsta apsimainyti regionais su latviais. Operacija prasidėjo apie 8.40 eRepublik laiku. Pirmiausia buvo užpulta Samogitia, po to Lithuania Highland. Jie buvo atiduoti per 10 minučių, nes tuometis Lietuvos prezidentas cawx pasinaudojo galimybe pasitraukti iš mūšio lauko ir atiduoti regionus. Prieš pat prasidedant puolimui buvo užpulti Sudovia ir Dainava regionai. Apie 9h eRepublik laiku prasidėjo Lenkijos puolimas. Bet jo lemtis jau buvo nulemta. Vos prasidėjus karo paskelbimo balsavimui, Lietuva pradėjo pasirašinėti MPP su kitomis PEACE valstybėmis. Bet jie vis tiek neveikė, nes Lenkija jau puolė. Tai buvo pasirengimas ateičiai. Taigi, atėjo mūšio su Latvija pabaiga. Tada Latvija užėmė Sudovia ir Dainava regionus taip nutraukdama Lenkijos puolimą, kadangi tie regionai nebepriklausė Lietuvai. O kadangi Lenkija nebuvo paskelbusi karo Latvijai, tai ir pulti negalėjo. Po kurio laiko Lietuva atgavo visus regionus. Lenkai tada nebepuolė, o Lietuvos sostine iš Dainava regiono buvo perkelta į Lithuania Minor regioną.

Karo Nr. 1 padariniai ir ateitis

Šį karą laimėjo abi pusės-Lietuva išsaugojo nepriklausomybę, bet Lenkija išleido mažiau Gold nei PEACE ir Lietuva. Karas laikomas aktyvus, nes Lenkija vis dar laukia progos vėl pulti. Buvo spėliota, kad Lenkija Lietuvą puls tuo metu, kai Lietuva bus įsitraukusi į Latvijos-Estijos karą, tačiau pasirodo, tada Lenkija turėjo kitų reikalų (regionų išsinuomavimas). Tačiau Lenkija Lietuvą užpuolė kaip tik tuo metu, kai Latvija paskelbė karą Lietuvai kaip Latvijos nepriklausomybės karo padarinį.

Karas Nr. 2

"Kare Nr. 2" įvyko tik vienas mūšis (neskaitant tuo pat metu įvykusio Latvijos puolimo). Lenkai buvo niekur arti pergalės, įskaitant faktą, kad jie turėjo daug daugiau vykstančių kovų ir kad Lietuva turėjo daug stipresnę armiją nei prieš 9 mėnesius.