Rising:Hospital/Polski

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Erepublik-rising-logo.jpg

Ta strona została zachowana jako informacje historyczne z Rising.
Dane te są nieaktualne i nie powinny być używane w obecnej grze.

Szpital jest używany do zwiększania poziomu zdrowia żołnierzy. Szpital jest dostępny tylko, gdy region w którym stoi szpital jest atakowany. Szpitale są w określonych rundach i mają określoną wytrzymałość.

Szpitale są tworzone przez specjalne firmy używające kamienia. Mogą (szpitale) być kupione przy użyciu propozycji, którą wysuwa prezydent i przy zgodzie kongresu. Są umieszczane w regionach i rundach, które wybierze prezydent.

Elementy

Szpital składa się z dwóch elementów: dachu i ścian. Szpital określa ile razy żołnierze mogą z niego skorzystać podczas bitwy, ściany oznaczają ile szpital może odnowić punktów zdrowia przed zniszczeniem.

Właściwości:

  • Szpital Q1 może być użyty 1 raz przez obywatela w bitwie i daje w sumie 5 000 punktów zdrowia żołnierzom przed zniszczeniem.
  • Szpital Q2 może być użyty 2 razy przez obywatela w bitwie i daje w sumie 10 000 punktów zdrowia żołnierzom przed zniszczeniem.
  • Szpital Q3 może być użyty 3 razy przez obywatela w bitwie i daje w sumie 15 000 punktów zdrowia żołnierzom przed zniszczeniem.
  • Szpital Q4 może być użyty 4 razy przez obywatela w bitwie i daje w sumie 20 000 punktów zdrowia żołnierzom przed zniszczeniem.
  • Szpital Q5 może być użyty 5 razy przez obywatela w bitwie i daje w sumie 25 000 punktów zdrowia żołnierzom przed zniszczeniem.

Jak używać szpitala?

Gdy walczysz możesz skorzystać ze szpitala, jeśli:

  • Jesteś obrońcą w bitwie
  • Szpital jest w regionie o który toczy się walka i obecnie jest runda w której jest szpital

Ilość punktów zdrowia, które można odzyskać jest zależna od jakości szpitala. Jeśli to jest szpital Q5 to można odzyskać 50 punktów zdrowia.

Uwaga: jeśli twój poziom zdrowia jest miedzy 91, a 99 to klikniecie na ikonę szpitala podniesie twój poziom zdrowia do 100 punktów (czyli da mniej niż 10 punktów zdrowia), ale dalej to będzie liczone jako 1 użycie.

Wytrzymałość

Wytrzymałość szpitala jest określona przez ilość zdrowia, którą można odzyskać z danego szpitala. Jeśli jest to szpital Q5 to żołnierze mogą odzyskać 25 000 punktów zdrowia.

Budowa

Szpitale nie mogą być już budowane.

Zobacz równieżProducts

Tank · Air unit · Rifle · Artillery · Moving ticket · Food · House · Hospital · Defense system