Fto Shok

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
This page has a direct link in eRepublik.

eRepublik link: http://www.erepublik.com/en/invite-friends


Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
EestiIcon-Estonia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
NederlandsIcon-Netherlands.png
NorskIcon-Norway.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Erepublik-rising-logo.jpg

This page has been saved as historical information from Rising.
This information is out of date and should not be used for current game play.


HomepageMy landCompanyTraining groundsPartyNewspaperOrganizationCountry administrationChat roomsAdvertising agencyMarketMarketplaceMonetary marketJob marketCompanyRankingsInfoCountry statsWars listWorld mapCommunityInvite friendsElectionsNewsBadgesForumWikiGold and ExtrasMain menu (clickable)
Fto Shok page.

Qytetarët mund të dërgoni ftesa pas arritjes nivelin 5 (të paktën 25 pikë përvojë).

Ka dy mënyra kryesore për të ftuar njerëzit në eRepublik

  • Përmes linkun ftesë personale që ju mund të postoni në faqet e internetit
  • Përmes-mail (limiti i ftesave 2000)

Kur miqtë e ftuar përmes e-mail, emri qytetari është i mbushur-në automatikisht nga default, por ai / ajo mund të modifikojë atë si e dëshiruar.Kutia përmban emailet e miqve të ftojë mund të përfundojë me dorë ose qytetar mund të shtoni automatikisht email nga kontaktet e tij / saj librin e adresave të Yahoo!, Gmail, MSN, dhe/ose AOL llogari. Qytetarët janë gjithashtu në gjendje për të ndarë lidhjen e tyre ftesë nëpërmjet Twitter duke përdorur butonin e dhënë në këtë faqe. Përdoruesit e Facebook janë gjithashtu në gjendje për të sinkronizuar eRepublik e tyre dhe llogarive të Facebook duke përdorur tipar Facebook Connect. Kjo do t'i ndihmojë ata të përhapet lidhjen e tyre ftesës.

Ka edhe Fton status funksion-që ju lejon të ndjekur të gjitha ftesat që ju keni dërguar dhe shikoni statusin e tyre.

Çdo 10 qytetarë të rinj të ftuar të cilët arrijnë nivelin e 10, inviter merr arritje Builder shoqërisë.

Çdo qytetar i ri do të fitojnë shpërblime shtesë për qytetarin i cili ftoi ata. Ata do të merrni 10% të shpërblimit Gold nga çdo shpërblim që ata të fitojnë. Përveç kësaj, çdo qytetar që Arritjet ftuar fiton do të fitojnë ftuesit 10% të shpërblimeve. Së fundi, në qoftë se ndodh qytetar për të blerë ar, atëherë 10% e arit blerë gjithashtu do t'i jepet këtij shtetasi.


Back.gif Ktheu tek faqja Komuniteti