Rising:Messages/Українська

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Erepublik-rising-logo.jpg

This page has been saved as historical information from Rising.
This information is out of date and should not be used for current game play.

У звичайного громадянина може бути не більше 30 повідомлень, як вхідних, так і вихідних. Шкала завжди показує співвідношення зайнятих слотів до вільних (так само це показано в цифрах:Х/30); Даний індикатор для кожної вкладки (вхідні/вихідні) свій. Так само, поряд з цим індикатором є посилання на покупку додаткового місця під повідомлення (Buy Extra Storage). Якщо ви купите дану послугу, то зможете зберігати будь-яку кількість повідомлень. В цьому випадку замість індикатора буде напис «Unlimited storage» (не обмежено).

Кількість непрочитаних повідомлень висвічуватиметься на будь-якій сторінці еРеспубліки в інформації про профіль. Якщо натиснути на зображення листа, то відкриється папка вхідних повідомлень.

Вхідні

Показує список одержаних повідомлень. Зверху останні.

Від (Нік і аватар еГромадянина), Тема, Перші 60 символів повідомлення, Дата
Непрочитані повідомлення виділяються (спеціальна іконка і тема виділена жирним шрифтом). Кожне повідомлення може бути видалено. Можна видаляти по одному повідомленню, можна вибірково (поряд з кожним повідомленням є квадратик – слід виділити всі повідомлення, які хочете видалити і натиснути на кнопку «видалити»(delate)), так само можна вибрати відразу всі повідомлення, для цього є кнопка «виділити все» і видалити.

Після натиснення на кнопку «видалити» буде системне повідомлення: "Are you sure you want to delete the selected messages?" /"Вы дійсно хочете видалити вибрані повідомлення"/ і варіанти відповіді Так/Ні.

Коли натискаєте на тему листа, то воно автоматично відкривається і, якщо його раніше було відмічено як непрочитане, то тепер буде відмічено як прочитане.

Вікно повідомлення

Показані:

Від кого(аватар+нік), Тема, Дата (у шапці)
Повідомлення
Кнопки: Delete \ Видалити, Поскаржитися на Спам \ Report. І нижче поле Відповісти \ Send

Якщо ви в полі «відповісти» напишете повідомлення, то воно автоматично міститиме заповнені графи Кому (еГромадянин на повідомлення якого ви відповідаєте), Тема ('Re:'+ тема повідомлення на яке відповідаєте).

Якщо натиснути на 'Report', то про повідомлення автоматично буде повідомлено Адміністрації як про таке, що містить спам і його буде видалено.

На кожні 5 повідомлень, які гравець хоче послати, йому доведеться заповнити поле капчи, що б підтвердити, що листи розсилаються в ручну, а не автоматично.

Відправлені

Показаний список відправлених повідомлень. Останні повідомлення зверху.

Кому (аватар+нік), Тема, Перші 60 символів повідомлення, Дата
Кожне повідомлення може бути видалено. Можна видаляти по одному повідомленню, можна вибірково (поряд з кожним повідомленням є квадратик – слід виділити всі повідомлення, які хочете видалити і натиснути на кнопку «видалити» (delete)), так само можна вибрати відразу всі повідомлення, для цього є кнопка «виділити все» і видалити.

Після натиснення на кнопку «видалити» буде системне повідомлення: "Ви дійсно хочете видалити вибрані повідомлення" і варіанти відповіді Так/Ні.

Підписка

Показує список нових статей в газетах і коментарів в статтях, на які ви підписалися. Якщо ви підписалися на газету, або коментарі до статті, то кожного разу, коли виходить стаття в цій газеті або додається коментар, вам відразу приходить сповіщення.

На сторінці показаний список сповіщень. Останні сповіщення зверху. Сповіщення різні, ось список:

  • Сповіщення про нову статтю в газеті, на яку ви підписані.
  • Сповіщення про новий коментар до статті, на яку ви підписалися.

Можна відмовитися від підписки по одному сповіщенню, можна вибірково (поряд з кожним сповіщенням є квадратик – слід виділити всі сповіщення, від джерел яких ви хочете відмовитися і натиснути на кнопку «відмовитися від підписки»(unsubscribe)), так само можна вибрати відразу всі повідомлення, для цього є кнопка «виділити все».

- Якщо власник газети, на яку ви підписані, написав статтю, то в сповіщенні ви побачите: зліва газету, в якій написана стаття (з назвою і логотипом), а в центрі буде назва статті, під цим текстом буде написано: "new article"

- Якщо хтось пише коментар до статті, на яку ви підписалися, то в сповіщенні ви побачите: зліва автора коментаря (нік та аватар), в центрі назва статті, яку коментують, а під цим напис: "new comment"


Увімкнути/Вимкнути щотижневу розсилку новин (Щотижнева розсилка новин – це розсилка найпопулярніших статей, поточних воєн, військових подій і кращі 5 країн еРеспубліки).

Настройки пошти

Вмикнути/Вимкнути щотижневу розсилку новин (це розсилка найпопулярніших статей, поточних воєн, військових подій і кращі 5 країн еРеспубліки)