Rocket factory/Shqip

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
ქართულიIcon-Georgia.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
LatviešuIcon-Latvia.png
LietuviųIcon-Lithuania.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
SvenskaIcon-Sweden.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Build Rocket.png

Fabrika e Raketave ju do të jetë në gjendje për të prodhuar raketa tuaj që do t'ju japë më shumë dëme në një betejë. Në mënyrë për të prodhuar raketa çdo ditë ju do të duhet një numër të caktuar të armëve T1-Q6 si burime të prodhimit.

Dëmi i Raketës Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 Prodhimi
50,000 damage 10 10 10 10 10 10 2 raketa/Dit
250,000 damage 20 20 20 20 20 20 2 raketa/Dit
500,000 damage 60 60 60 60 60 60 2 raketa/Dit
1,750,000 damage 120 120 120 120 120 120 1 raket + 1 50% 5 përfurcues minut
2,500,000 damage 90 90 90 90 90 90 1 raket + 1 50% 5 përfurcues minut/Dit

Shënim: Ju nuk mund të përdorin armët që janë përdorur pjesërisht

Prona e Raketave

  • Dëmtimi do të shtohet vetëm në dëmin betejë dhe për Hero Battle dhe Hero Fushata medalje
  • Asnjë pikë grade nuk janë dhënë
  • Dëmi është shtuar në progresin e Patriotit të Vërtet
  • Dëmi është shtuar në Top Dëmin

Si të bëjm Raket

Advanced buildings.png

Fabrika e re mund të gjenden në faqen e avancuar ndërtesave. Ata mund të ndërtohet në Storage tuaj

Në mënyrë që të fillojë prodhimin raketa ju do të keni për të përmirësuar ndërtesën në nivelin 1.

Level Qkyqja Kushton
1 vetëm Q1 Icon-gold.gif 10 GOLD
25 qkyqja e Q2 përmisimit Icon-gold.gif 30 GOLD
30 qkyqja e Q3 përmisimit Icon-gold.gif 70 GOLD
37 qkyqja e Q4 përmisimit

qkyqja e Q5 përmisimit

Icon-gold.gif 170 GOLD

Icon-gold.gif 270 GOLD


Shënime të rëndësishme

  • Ju nuk mund të ketë më shumë se një raketë në ruajtje tuaj, kështu që nëse ju tashmë keni një raketë ju duhet të përdorni atë para se të prodhuar një tjetër.
  • Për Q4 dhe Q5 nivel ju tani do të ketë një linjë të re të prodhimit që ju lejon për të ndërtuar një përforcues 50% dëme.Përforcues kërkon të njëjtën sasi e armëve si raketa.
  • Përforcues dëmi është aktivizuar në momentin që ju të ndërtuar atë dhe është e vlefshme për 5 minuta.
  • Dy raketa përforcues dhe dëmtimi mund të ndërtohet çdo ditë, në një kufi të një dite. Ju vetëm mund të ruajë një raketë në inventarin tuaj.


Back.gif Ktheu tek faqja Buildings