StANDby007/Türkçe

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
TürkçeIcon-Turkey.pngStANDby007

25 Message

Citizen2378007.jpg
Sosyal
Milliyet Flag-Turkey.jpg eRepublikan
Doğum Tarihi 24.12.2009
Ölüm Tarihi  ?
İkâmet Karadeniz Bölgesi
Cinsiyet Erkek
Siyaset
Askeri
Rütbe Icon rank Commander**.png Commander**
Uçak rütbesi Airman 0.png Airman


StANDby007 (24 Aralık 2009 - ? ), Türk Asker, iş adamı ve gazeteci.

Hayatı

Türkiye'nin Trabzon / Karadeniz Bölgesi'nde doğan StANDby007 hayat tecrübesi için 24.12.2009 tarihinde Gıda Eğitim Devlet İşletmelerine girmiştir. Mesleki eğitim süreci Karadeniz Bölgesi'nin Pakistan eline geçmesiyle sekteye uğramış fakat yakın çevrenin uçak bileti sağlaması ile Santa Cruz / Bolivya aktarmalı Antalya / Akdeniz Bölgesi'ne yerleşmiş iş hayatına geri dönmüştür.

Özel sektöre 4 Ocak 2010 tarihinde Forever Living şirketinde işe başlayarak geçmiştir. Kuzey Nazareth Bölgesi Yunanistan'ın işgaline uğrayınca çalışmak için Türkiye'ye geri gelmiştir. Doğu Anadolu'da MADEN Silah TR adlı şirkette işe başlamıştır.

İş hayatındaki ilk şirket girişimi 25 Şubat 2010 tarihinde, MertTs61 ile ortak kurduğu Bordo Mavi Şirketler Grubu bünyesinde açtıkları Ligene Silah Sanayi şirketi olmuştur. Aynı zamanda MertTs61'in şahsi şirketi Ziganoy Kereste Sanayi Bordo Mavi Şirketler Grubu çatısı altına geçmiştir.

MADEN Silah TR patronu tarafından, 1 Mart 2010 tarihinde işten çıkarılmıştır. Aynı gün Akdeniz Ekmek şirketinde işe başlamıştır.

Akdeniz Ekmek Şirketi tarafından 6 Mart 2010 tarihinde, sahip olduğu beceri puanına verdiği maaşı yüksek olduğu bahane gösterilerek işten çıkarılmıştır.

Aynı gün Bayram Şekeri adlı başka bir şirkete girmiştir. 16 Mart 2010 tarihinde işine son verilmesinin ardından, Kamu İktisadi Teşebbüslerinden Seferberlik Dairesi'nde işe başlamıştır. Bu hareketiyle oldukça az veren iş verenleri de protesto etmiştir.

27 Nisan 2010 tarihindeki savaşta Yunanistan'ın Akdeniz Bölgesinde kontrolü ele geçirmesinin ardından General Gift's adlı şirketten istifa ederek Şili aktarmalı olarak İstanbul / Marmara Bölgesi'ne geri dönmüştür. Burada Doğu Anadolu Bölgesi merkezli Creative Lojistik adlı şirket ile anlaşmıştır.

Haziran ayında Erepublik Sürüm 2'yi protesto edenler arasına katılmış. Erepublik dünyasına yaklaşık 8 ay süre veda etmiştir. Mart 2011'de tekrar aktif hale gelmiş Yunan İşgâli altındaki Marmara Bölgesinde bir çok Yunan şirketinde çalışmıştır. Daha sonra Yunanistan Merkez Bölgesine yerleşmiş 1 aylık süre zarfında orada çalışmıştır. Anavatan'ın işgâl altındaki toprakları düşmandan temizlenmiş Nisan ayında Trabzon / Karadeniz Bölgesine geri dönmüştür.

Askeri

Kariyerindeki ilk cephe tecrübesini 2 Ocak 2010 tarihinde Mora yarımadasında Yunanistan'a karşı savaşarak yaşamıştır.

Ayrıca 3 Ocak 2010 tarihinde Girit'e yapılan Yunan taarruzuna karşı savunma yapan Türk Birlikleri arasındada yer almıştır.

İlk yurtdışı destek amaçlı cephe mücadelesini 6 Ocak 2010 tarihinde, eski müttefik Fransız ordusu saflarında işgalci İspanya'ya karşı vermiştir.

Eski Müttefik Fransız'lar için Franche-comte cephesinde İspanya'ya karşı 11 Ocak 2010 tarihinde savaşmış ve rütbesi Onbaşı olmuştur.

Askeri gelişimi Türk Ordusu saflarında çeşitli cephelerde devam etmektedir.

Politik

Oy verebilmek amacıyla 25 Ocak 2010 tarihinde Çağdaş Türkiye Partisi'ne üye olmuş. Ve ilk milletvekili seçimi oyunu kullanmıştır. Aynı gün partiden ayrılarak siyasetsiz yaşama geri dönmüştür.

Murat Sahin'in 5 Mart 2010 tarihinde, beraber yönetelim önerisiyle Liberal Türkiye Partisi'ne üye olmuştur.

Özel kanalda Murat Sahin ile yaptıkları ikili zirve ile parti adını Fenerbahçe Karşıtları Partisi olarak değiştirmişlerdir.

Aynı günün akşamı bu durum medyada yankı bulmuş, bir çok devlet adamı ve gezeteci tarafından parti isminin değiştirilmesi gerektiği vurgulanmıştır.

Bu durum üzerine StANDby007 Republic of Fenerbahce Partisi isim değişikliği yaptıktan sonra FKP'ninde ismini değiştireceği güvencesini kamuoyuna vermiştir. 15 Mart 2010 tarihindeki Fenerbahçe Karşıtları Partisi başkanlık seçimlerinde aday olmuştur. Aynı günün akşamı yeni başkanın parti adını Ultraslan Partisi yapmasıyla bunun kabul edilemez olduğunu vurgulamış ve partiden ayrılmıştır.

İki haftalık bir aranın ardından, 31 Mart 2010 tarihinde Başkan Combination'un davetini kabul etmiş ve Çağdaş Türkiye Partisi'ne üye olmuştur. 22 Mayıs 2010 tarihinde parti üyeliğinden ayrılmıştır. Eylül 2, 2011 tarihinden beri Ulusal Demokrat Parti üyesidir.

Medya

İlk medya etkileşimini 20 Ocak 2010 tarihinde oyun yönetiminin haksız müdahaleleri karşısında ulusal medyaya sağladığı görsel destek ile yapmıştır.

Phoenix News Network adındaki medya kuruluşunu 28 Şubat 2010 tarihinde kurmuştur. 1 Mart 2010 tarihinde ilk makalesini yazmıştır.

Madalyalar

Icon achievement Super Soldier on.gif Super Soldier (x4) Icon achievement Hard Worker on.gif Hard Worker (x2)