Taylan Devrim/Türkçe

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
РусскийIcon-Russia.png
TürkçeIcon-Turkey.png


Dead citizen.png
Dead citizen

Taylan Devrim

21 Message

Citizen2453179.jpg
Sosyal
Milliyet Flag-Turkey.jpg eRepublikan
Doğum Tarihi January 5, 2010
Ölüm Tarihi Unknown date
İkâmet Black Sea Coast of Turkey
Siyaset
Milletvekili Türkiye
February 26, 2010 – May 2010 (est)
Askeri
Rütbe Icon rank Captain*.png Captain*
Uçak rütbesi Airman 0.png Airman

Taylan Devrim 05.01.2010 Tarihinde eTürkiye yaşamına başlamıştır.İlk katıldığı siyasi faaliyet Atatürkçü Türkiye Partisidir. Ocak'10 Seçimlerinde Daha oyunda yeni olmasına rağmen ATP adına Milliyetçi Cephe den Milletvekili aday olmuş listeye zorlamasına rağmen Millevekili seçilememiştir. Şubat ayından Yurtsever Demokrat Parti'den aday olmuş daha sonra adaylıktan istifa ederek. Turkuaz Hareket Partisi Marmara Milletvekili Adayı olup 22 Oy ile Marmara Milletvekili Seçilmiştir.

5 Mart 2010 Seçimlerinde ignelinin aday hükümetin İç İşleri Bakanı, Eldarion Sionnodel aday hükümetinde Teknoloji bakanı olarak yazıldı.Seçimleri igneli'nin kazanması sonucu Türkiye Cumhuriyet İç İşleri Bakanı oldu. Soyut bir kurum olan İç İşlerini bakanlık org hesabını açtı ve şuanda Bakanlık görevini sürdürmektedir.

Şuan ki Partisi Turkuaz Hareket Partisi Olup Halan Milletvekilidir. Kendisi Rusça, İngilizce, Sırpça Dillerini kısmende olsa bilmektedir. DeV Gazete adında 1 adet gazetesi vardır. Gazete Yakında 3 Ayrı Dilde Yayımlanacaktır.