Top fighter/Македонски

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
БеларускаяIcon-Belarus.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran2.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
МакедонскиIcon-Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Воени Активности

Војник · Кампови за Тренирање · Војување · Воено Поле · Воен Чин · Воени Формули


Icon achievement Top Fighter on.gif

Top Fighter достигнувањето се дава на граѓаните кои што имаат најголема штета во 30 различни дена. Вие треба да бидете во Топ 100 за да ја имате најголемата штета во еРепаблик. Топ 100 најдобрата штета се обновува дневно, во околу 01:30 еРепублик време.

Броенето за достигнувањето почна на ден 1,465 од Новиот свет. Вие можете да ја видите топ 100 листата [1], но морате да сте логирани со вашата корисничка сметка за да можете да ја видите.


Achievements

Freedom fighterHard workerCongress memberCountry presidentMedia mogulBattle heroSky heroCampaign heroResistance heroSuper soldierSociety builderMercenaryTop fighterTop aviatorTrue patriotPrestige hunterDictator traineeTrue dictatorLiberator