eRepublik Official Wiki:Citizen Page Tutorial/Lietuvių

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search

eRepublik Wiki - straipsnių kolekcija apie eRepublik naršyklinį žaidimą; kurtą, redaguotą ir išlaikytą šio žaidimo narių. Wiki yra pagrindinė vieta, kur galima rasti patarimų žaidžiančiam, pagrindinę informaciją ir istoriją.

Yra 3 pagrindiniai punktai atsiminimui:

1. Jūs esate pagrindiniai šios bibliotekos tobulintojai! Jūsų indėlis į tai, kad ir koks jis mažas būtų, papildo duomenų bazę ir leidžia nežinančiam rasti atsakymą į jį užklupusį klausimąm - tada jie galės pajusti šio žaidimo teikiamą džiaugsmą.

2. Tu nieko čia nesugadinsi! Tavęs niekas čia neteis, ir nesileis į kalbas "Kas čia per straipsnis; tu toks ir toks". Pačiam būtų gerai nerašinėti panašaus pobūdžio straipsnių. Vien tai, jog tu čia rašai yra puiku, o ir jei pasitaiko klaidų, tai kiti jas ištaisys.

3. Tu esi naujas šios sistemos straipsnių autorius, turintis marias idėjų ir tikintis, jog sugebėsi pakeisti šios interneto svetainės veidą. Patyrę straipsnių autoriai nieko nesiskiria nuo tavęs, jie čia tik tam, kad duotų tau patarimų ir pagalbos tampat vienu iš Wiki Guru.

Geriausia vieta pradedant dirbti su Wiki yra savo gyventojo (citizen) puslapio susikūrimas. Tai paprastas apmokymas, ne varginantis vadovas. Jeigu nori daugiau informacijos - štai nuorodos į kitus puslapius su daugiau informacijos. Norint skaityti kitą straipsnį ir palikti šį atvirą - susikurk naują skirtuką naršyklėje.