eRepublik Official Wiki:Legal/Українська

From eRepublik Official Wiki
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.pngGreen check.jpg

This page documents an official eRepublik Wiki policy.
This is an administrative page. Please notify Admin when editing this page.


Erepublik-logo.jpg

Page Policies

References & Fictional Content

General Disclaimers and Legal Stuff


Про Вікіпедію еРеспубліки

  • Офіційна Вікіпедія еРеспубліки - це колекція статей, які створюються, редагуються і підтримуються зареєстрованими користувачами. Кожен, хто входить до їх числа, може створити або редагувати сторінки прямо зараз, натиснувши на посилання edit (редагувати), яка є вгорі кожної сторінки Вікіпедії.
  • Ви можете використовувати цю енциклопедію для того, щоб дізнатися більше про деякі поняття і особливості світу еРеспубліка.
  • На відміну від інших Вікіпедій, тут не всім доступна зміна сторінок. Ця міра була прийнята через небезпеку вандалізму. Лише зареєстровані користувачі можуть оримати доступ до редагування цього ресурсу. Для отримання дозволу слід залишити заявку на сторінці Створити аккаунт. Для отримання статусу "почесного користувача", читайте допомогу по керівництву.
EREPUBLIK WIKI НЕ ДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ЩОДО ВЧИНЕНИХ ДІЙ

eRepublik Wiki представляє собою інтернет-відкриту браузерну інтерактивну енциклопедію, тобто добровільне об'єднання окремих осіб і груп, які працюють над створенням спільного базису знать по грі.

eRepublik не може гарантувати достовірність інформації, яка знаходиться тут. Зміст будь-якої статті, які можливо були нещодавно змінені, зіпсовані, або написані тим, чия думка не збігається з рівнем знань у відповідних областях.

Немає офіційних перевірок

Wiki не перевіряється рівномірно, в той час як користувачі можуть виправляти помилки або вступати у випадкові колегіальні огляди, вони не мають жодного юридичного обов'язку зробити це, і таким чином вся інформація надається без непрямих гарантій придатності для якої-небудь мети або будь-якого використання.

Жоден з учасників, спонсорів, адміністраторів, або хто-небудь ще не пов'язаний з вікі напряму, в будь-якому випадку, не несе відповідальність за появу неточної або помилкової інформації, за використання інформації, що міститься в системі або посиланні на ці веб-сторінки.