Applying for citizenship/Українська

From eRepublik Official Wiki
< Applying for citizenship
Revision as of 05:20, 13 February 2010 by Kuhaa (Talk | contribs) (moved Applying for Citizenship/Українська to Applying for citizenship/Українська: Naming policy)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
עבריתIcon-Israel.png
ItalianoIcon-Italy.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


Для того, щоб офіційно стати громадянином (citizen) країни спочатку треба подати запит.

Запит громадянства

Жителі можуть подати заявку на громадянство двома способами.

Через настройки "Профілю"

Change citizenship.png
На сторінці "Профіль" (Profile) під шаутбоксом ви бачите поточне місцепроживання і громадянство (citizenship). Якщо ви живете в країні, громадянином якої не є, ви побачите під вашим громадянством кнопку Змінити (change).

Якщо ви натиснете на кнопку Змінити, то побачите сторінку з повідомленням: Це повідомлення буде показано членам конгресу, які зможуть відхилити або прийняти вашу заявку на отримання громадянства.

Нижче за повідомлення знаходиться текстове поле, в якому ви можете написати, чому ви хочете стати громадянином цієї країни (country). Повідомлення може містити не більше 500 символів.

Після переїзду в країну

Після прибуття в нову країну (arrive to a country) Ви одержите повідомлення: Ви успішно прибули в (регіон)(країну)., вам буде надана можливість подати заявку на отримання громадянства в цій країні. Натискаючи на кнопку Запитати громадянство ви потрапите на сторінку описану вище.


FAQ

Чи необхідно, щоб ВСІ члени конгресу схвалили заявку в процесі певного голосування? Хіба це не перенавантажуватиме конгрес?
Ні, член Конгресу надає громадянство персонально. Голосування в цьому випадку не відбувається, член Конгресу просто вибирає із списку кому надати громадянство, приймаючи його/її заявку.

Максимум надаваємого громадянства - 10% від населення країни, це досить багато. Достатньо всього одного конгресмена лояльного іншій країні, і громадянство може бути надано сотням гравців, виникне загроза TO, хіба не так?
Насправді ні. Це тому, що кожен конгресмен може прийняти тільки частину з максимально можливого числа заявок (максимально можливе число заявок = 10% населення країни). Тобто в країні з 10.000 жителів і 40 конгресменами "конгресмен-шпигун" може надати громадянство 25 жителям. Жоден конгресмен не може надати громадянство 26 жителям протягом одного місяця незалежно від того, скільки ще залишилося можливих заявок з початкових 1000.


Чи можна буде побачити у модулі "Громадянство", який конгресмен схвалив окрему заявку?
Так, список заявок роздільний на дві частини: заявки чекаючі розгляди і прийняті заявки. У прийнятих заявках будуть показані всі жителі що одержали громадянство за останні 10 днів і конгресмена що натиснув кнопку "Так".

Чи є в заявці щось подібне до пояснення, яке житель може написати, коли відправляє заявку?
Так, жителям пропонується написати повідомлення, в якому бажано уточнити, чому вони хочуть одержати громадянство. Конгресмен побачить це повідомлення разом із заявкою. Це ваша можливість переконати конгресмена прийняти вашу заявку!

Більше питань - http://www.erepublik.com/en/article/citizenship-faq-and-launch-date-869480/1/20

Лінки


Back.gif Поверніться на сторінку Citizenship