Batzooka/Shqip

From eRepublik Official Wiki
< Batzooka
Revision as of 23:51, 7 April 2013 by Gucio-Bot (talk | contribs) (Automated category correction)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
فارسیIcon-Iran.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
MagyarIcon-Hungary.png
ItalianoIcon-Italy.png
한글Icon-South Korea.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
Portugues BrasileiroIcon-Brazil.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png
Batzooka

Duke filluar nga dita 1805 nuk është një koleksion të pjesëve të Batzooka projektuar posaçërisht për Halloween.Arma ka të njëjtën sjellje si bazooka: një koleksion i ri u shfaq në faqen tuaj magazinimit, ajo është bërë e 5 pjesëve që do të bjerë në faqen betejë dhe ka 3 përdor.

Të batzookas mund të përdoret nga dita 1805, deri në 1820 ditë. Nga dita 1817 pjesë nuk do të bjerë në faqen betejë më.

Dëmtimi sipas te ndarjeve:

Divisioni Dëmi
Gradë Nacionale 20.000
Ushtarë 30.000
Forcë Nacionale 40.000
Tank 50.000

DYJA bazooka dhe Batzooka do të shfaqet në faqen e betejës. Pra, gjatë kremtimit Halloween ne do të kemi 10 artikuj rënë (5 për bazooka, 5 për Batzooka) në faqen e betejës.

Në rastin e një lojtari të ri, VETEM pas arritjes së 150 forcë ata do të jenë në gjendje për të mbledhur Batzooka.


Batzooka.jpg

--Sabri Hakuli 08:15, 29 March 2013 (PDT)