Ndërrimi i gjuhës

From eRepublik Official Wiki
< Change language
Revision as of 04:22, 10 September 2012 by FreeAlbanianSpirit (Talk | contribs)

(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search
Languages: 
EnglishIcon-English.png
ShqipIcon-Albania.png
عربيIcon-Arabic.png
БългарскиIcon-Bulgaria.png
中文(简体)Icon-China.png
中文(繁體)Icon-Republic of China (Taiwan).png
HrvatskiIcon-Croatia.png
ČeskoslovenštinaIcon-Czechoslovak.png
فارسیIcon-Iran.png
SuomiIcon-Finland.png
FrançaisIcon-France.png
DeutschIcon-Germany.png
ΕλληνικάIcon-Greece.png
MagyarIcon-Hungary.png
Bahasa IndonesiaIcon-Indonesia.png
ItalianoIcon-Italy.png
МакедонскиIcon-North Macedonia.png
PolskiIcon-Poland.png
PortuguêsIcon-Portugal.png
RomânăIcon-Romania.png
РусскийIcon-Russia.png
СрпскиIcon-Serbia.png
SlovenščinaIcon-Slovenia.png
EspañolIcon-Spain.png
TürkçeIcon-Turkey.png
УкраїнськаIcon-Ukraine.png


eRepublik është e përkthyer në disa gjuhë. Gjuhët e tanishme që ju mund të lexoni janë të:

This selector can be found on the sign in page
 • Flag-UK.jpg Anglisht
 • Flag-Bulgaria.jpg Bulgarisht
 • Flag-Brazil.jpg Portugalisht
 • Flag-Croatia.jpg Kroatisht
 • Flag-France.png Frëngjisht
 • Flag-Germany.jpg Gjermanisht
 • Flag-Greece.jpg Greqisht
 • Flag-North Macedonia.jpg Maqedonisht
 • Flag-Romania.png Rumanisht
 • Flag-Albania.jpg Shqip
 • Flag-Spain.jpg Spanjisht
 • Flag-Turkey.jpg Turqisht


Që të ndërroni gjuhën tuaj

 1. Shkoni tek http://www.erepublik.com/en
 2. Zgjidhni flamurin e gjuhës që ju doni për ta pasur në lojë
 3. Shkruani emrin e përdoruesit dhe fjalë-kalimin
 4. Hyr!

Nëse jeni të futur në lojë: